Реклама

Сонячна електростанція на Місяці постачатиме Землю енергією

( 5 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 28 October 2010

misyac_bashtaПроект величезної місячної башти, що акумулює сонячну енергію, розроблений Бріною Андерсон (Bryna Anderson), нещодавно виграв конкурс 2010 Moon Capital International Design Challenge.

Аспірантка Колумбійського університету була натхненна ідеєю американського фізика Девіда Крісуела, що запропонував концепцію Місячної Сонячної Електростанції. Варто відзначити, що в змаганнях брали участь понад 100 концептів від дизайнерів з 26 країн.

Місячна Сонячна електростанція передбачає використання фотоелектричних перетворювачів для збору сонячної енергії на поверхні Місяця та живлення мікрохвильових генераторів. Останні потім будуть відправляти енергію на тисячі приймачів навколо Землі. Після захоплення мікрохвильових пучків, приймач зможе забезпечувати електроенергією регіональні енергосистеми.

misyac_bashta_1

У теорії система буде мати можливість постійно поставляти еквівалент 2 кВт на людину. Однак, система має ряд недоліків. Основна проблема полягає в будівництві величезних сонячних батарей на поверхні Місяця. Такий план вимагає великої кількості будівельників, а саме 4400 на Місяці, 340 на низькій місячній орбіті, і 400 на низькій навколоземній орбіті.

misyac_bashta_2

misyac_bashta_3

 

За матеріалами: inhabitat.com