Реклама

DARPA та NASA планують створення проекту справжнього зорельоту

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 02 November 2010

100year_starshipВчені та інженери з NASA і DARPA вирішили об'єднатися з метою вивчення можливості створення зорельота " 100-year Starship", що міг би виконувати міжзоряні подорожі. Проект "100-year Starship" спрямований на розробку бізнес-моделі та портфоліо технологій, необхідних для того, щоб зробити можливими міжзоряні подорожі.

За словами Павла Єременка, прес-секретаря DARPA (Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США), проекту будуть необхідні "стійкі інвестиції в інтелектуальний і фінансовий капітал" з різних джерел.

Єременко відзначив, що дослідження 100-year Starship являє собою набагато більше, ніж просто будівництво космічного корабля. "Ми докладаємо всі зусилля для спонукання декількох поколінь взяти курс на відкриття проривних технологій та інновацій у безлічі дисциплін," сказав він.

Дослідники DARPA сподіваються, що дослідження, отримані при розробці проекту, можуть бути використані міністерством оборони (DoD) у таких областях, як енергетика, біологія / життєзабезпечення, обчислювальна техніка, структури й навігація, повідомляє TGDaily.

 

 

За матеріалами: infuture.ru