Реклама

Усе життя на Землі почалось із отрути

( 6 Голосів, Всередньому: 3.17 із 5 )
Friday, 08 April 2011

формальдегідГрупа дослідників з Інституту Карнегі у Вашингтоні заявляє, що життя на Землі почалося з молекул формальдегіду, занесеного сюди кометами та астероїдами.

 

Квантовий комп'ютер створюватимуть із дефектних жовтих алмазів

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Thursday, 07 April 2011

Жовтий діамантФантастичні перспективи відкриваються в області створення квантових високошвидкісних комп'ютерів: американським фізикам вдалося винайти новий квантовий запам'ятовувальний пристрій. Як вихідний матеріал будуть використовуватися дефектні жовті алмази.

 

Оптичний транзистор на основі ефекту Фарадея став на крок ближчим

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 05 April 2011

промені світлаФізики навчилися змінювати напрямок поляризації світла за допомогою тонкого напівпровідника. Це технологічне досягнення в майбутньому може бути використане для створення оптичних транзисторів, які в свою чергу можуть допомогти в реалізації комп'ютерів, що працюють на набагато більш високих частотах, ніж їхнє нинішнє покоління.

 

Сонячні електростанції із "штучного листя" для кожного будинку

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 29 March 2011

штучне листяДослідникам із Масачусетського технологічного інституту вперше вдалося створити "штучне листя", яке насправді є сонячними батареями, розмір яких приблизно рівний розміру гральної карти. Основним аспектом даного винаходу є те, що він може імітувати фотосинтез. "Практичне штучне листя було одним зі Святих Граалей науки протягом десятиліть. Ми вважаємо, що ми нарешті зробили це", говорить Деніел Носера, провідний науковий співробітник.

 

Дешеву електроенергію пропонують добувати з морської та річкової води

( 6 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 28 March 2011

vodyana_batareyaОб'єднана група вчених зі Стенфордського університету та Университету штату Пенсільванія сконструювала електрохімічний елемент, здатний ефективно використовувати різницю солоності морської та прісної води як джерело енергії.

 

Інерційний керований термоядерний синтез за допомогою лазерних променів

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 15 March 2011

термоядерна реакціяВ лабораторії американського наукового комплексу National Ignition Facility була успішно протестована система запуску інерційного керованого термоядерного синтезу, дію якої забезпечують 192 лазерні промені. Фізики впевнені, що з її допомогою вдасться моментально нагріти реакційну суміш до надвисокої температури та запустити реакцію.

 

Східна Африка може незабаром опинитись під водою

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 14 March 2011

Ефіопія вулканБританські вчені з'ясували нові подробиці процесу, в результаті якого Східна Африка незабаром - по геологічним, звичайно, міркам - припинить існування.

 
Сторінка 26 з 39