Реклама

Штучні РНК клонують себе до нескінченності

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 18 January 2009

RNKВченим з дослідницького інституту Скріпса (Scripps Research Institute) вперше вдалося синтезувати РНК-ферменти, що здатні відтворювати самі себе нескінченно, навіть під час відсутності яких-небудь білків чи інших складових клітин. Припускається, що такі ж сполуки стали основою життя на Землі.

 

Секрет левітації розкрито

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 15 January 2009

CasimirАмериканським вченим вперше вдалося одержати в лабораторії "зворотний" (відштовхуючий) ефект Казимира. Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті Гарвардського університету, співробітники якого брали участь в експерименті. Робота вчених опублікована в журналі Nature.

 

Феромагнітні рідини

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 15 January 2009

feromagnФеромагнітна рідина — рідина, що сильно поляризується в присутності магнітного поля. Феромагнітні рідини складаються з феромагнітних часток нанометрових розмірів, що перебувають у завислому стані в несучій рідині, в якості якої звичайно виступає органічний розчинник або вода.

 

Стародавній континент виявився фабрикою алмазів

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Thursday, 15 January 2009

diamondВченим вдалося визначити механізм виникнення так званих "глибоких" алмазів, повідомляє New Scientist. Виявилося, що відповідальність за появу каменів несе древній материк Гондвана. Робота дослідників опублікована в журналі Geology.

 

Магнітне поле впливає на клімат Землі

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Tuesday, 13 January 2009

zemlya_magnЗгідно досліджень Датських вчених, магнітне поле Землі в значній мірі впливає на клімат, а це може призвести до перегляду устояної думки про те, що основну відповідальність за глобальне потепління несуть парникові гази.

 

Нанощетинки здатні утримувати мікрочастини

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Tuesday, 13 January 2009

nanoЦі акуратно закручені в спіраль щетинки можуть нагадувати біологічну структуру, але насправді вони створені людиною.

Боаз Покрой (Boaz Pokroy) разом з колегами з Гарвардського університету відкрив можливість створювати такі композиції, занурюючи щетинки еластичного полімеру в рідину, що потім випаровується.

 
Сторінка 39 з 39