Реклама

Бурхливий розвиток флори та фауни почався 90 млн років тому

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 15 February 2009
roslynyРозмаїтість рослинних видів зробило світ більш красивим. До такого висновку прийшли вчені університету Флориди, проаналізувавши ДНК 117 видів рослин, пише Елена Дузі в статті, опублікованій в газеті La Repubblica.
 

Створено композитні матеріали, міцніші за алмаз

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 13 February 2009

almazДотепер найміцнішою та найтвердішою хімічною сполукою на планеті вважався алмаз. Завдяки його унікальній кристалічній ґратці, що витримує гігантський тиск, алмази широко застосовують для виготовлення ріжучих предметів, у важкій промисловості та різанні міцних компонентів.

 

Плазмоніка - технологія надшвидкісної обчислювальної техніки

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 13 February 2009

plazmonikaПлазмоніка – нова фізична технологія, що може стати заміною традиційним технологіям, що використовуються в сучасних комп'ютерах і іншій обчислювальній техніці. Логічні ланцюги, побудовані на основі плазмоніки, працюють набагато швидше, мають значно більшу інформаційну ємність, ніж традиційні електронні ланцюги й, що набагато важливіше, мають набагато менші габарити, ніж існуючі оптичні системи.

 

Майбутнє за сонячною енергетикою

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Wednesday, 11 February 2009

solarpowerНаукова компанія FastCompany, послугами якої активно користується німецький уряд, опублікувала свій прогноз використання людством різних видів енергії.

 

На Землі запалять маленьке штучне Сонце

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Friday, 06 February 2009

shtuchne_sonceВідповідно до планів американських вчених, в результаті експерименту температура повинна буде перевищити 100 мільйонів градусів, пише Елена Дузі в статті, опублікованій в газеті La Repubblica.

 

Вчені навчились перетворювати графен у графан

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 02 February 2009

grafanМіжнародній групі дослідників вдалося отримати із графена та водню новий матеріал - графан. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Університету Манчестера, співробітники якого брали участь у роботі. Стаття вчених з'явилася в журналі Science. За словами дослідників, нове відкриття може знайти застосування при виробництві електроніки, а також допомогти в розвитку водневої енергетики.

 

Пластмасі знайдено заміну - арбоформ

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 29 January 2009

arboformПластик є одним з найважливіших технологічних проривів XX століття, однак німецькі вчені впевнені, що незабаром йому знайдеться заміна. Нова розробка - рідка деревина - може замінити пластмаси у всіх областях виробництва.

 
Сторінка 37 з 39