Реклама

Створено революційний матеріал для зберігання водню

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 08 September 2010

hydrogen_zberihannyaДослідники з Північно-західного університету в місті Еванстон, штат Іллінойс, розробили нову методику для ефективного зберігання водню для живлення автомобілів на водневих паливних елементах.

 

"Приховані фотони" допоможуть відправляти секретні повідомлення

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 28 April 2009

pryhovani_fotonyЯкщо направити лазер на підлогу, куди подінеться світло? При правильній підготовці, деяка його частина може з'явитися по іншу сторону світу - ефект, який може бути використаний для передачі секретних повідомлень крізь землю.

 

Вчені виготовили титанову павутину у 5 разів міцнішу за натуральну

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 24 April 2009

pavutynaНімецькі вчені змогли перетворити й без того міцну павутину в справжню супернитку, що у багато разів міцніша, і при цьому чудово розтягується. Вчені розмочили павукову нитку та ввели в неї атоми металів, які «склеїли» окремі білки павутини.

 

Життя на Марсі шукатимуть за новою методикою

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 22 April 2009

mars_chiralПошуки позаземного життя тривають вже більше півстоліття, однак їхні результати залишають бажати кращого. Багато вчених впевнені, що проблема криється в неправильному підході та використанні неповноцінних методик. Тепер ситуація повинна кардинально змінитися, оскільки на озброєння астрономів надійде новий пристрій, здатний реєструвати присутність органічного життя.

 

Промислові викиди спричинюють утворення великої кількості "свинцевих хмар"

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 20 April 2009

хмариВ атмосфері Землі утвориться усе більше хмар, до таких висновків приходять фахівці. Причому хмари формуються навіть у тих регіонах нашої планети, де у звичайних умовах це неможливо через занадто тепле чи занадто сухе повітря. Причина посиленого утворення хмар криється в усе більших концентраціях свинцю в атмосфері.

 

Вчені уточнили межу космосу

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 10 April 2009

mezha_kosmosuАстрономи зі США та Канади уточнили межу космосу. Вона була встановлена на висоті 118 кілометрів. Для проведення дослідження вчені розробили апарат Supra-Thermal Ion Imager (Система формування зображень, що використовує супратермальний детектор іонів), що обертається навколо Землі на низькій орбіті. Робота вчених опублікована в журналі Journal of Geophysical Research, а її короткий виклад доступно на порталі Space.com.

 

Людство не причетне до глобального потепління?

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 06 April 2009

globalne_poteplinnyaОстаннє тисячоліття було одним із найтепліших за всю історію існування людини. До такого висновку прийшла група швейцарських кліматологів. Вони виявили, що потепління було викликано природними факторами, і ніяк не пов'язане з ростом температури під впливом парникового ефекту, що спостерігається останні піввіку. Про зміни клімату в Європі вченим розповіли дерева та сталактити.

 
Сторінка 34 з 39