Реклама

Фізикам вдалось квантово заплутати рекордні 10 мільярдів кубітів

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 24 January 2011

квантова заплутаністьМіжнародний колектив фізиків зумів заплутати 10 мільярдів кубітів - квантових аналогів бітів у твердому носії. Це найзначніший результат для твердої квантової заплутаності. Стаття дослідників з'явилась в журналі Nature, а коротко про роботу пише портал Physics World.

 

NASA випробувало магнітну левітацію на лабораторних мишах

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 21 January 2011

миша левітаціяВчені з NASA створили магнітне поле достатньої сили, щоб змусити лабораторну мишу левітувати над поверхнею. Це такий же великий прорив, як левітуюча дошка із кінофільму «Назад у Майбутнє».

 

Папір із срібним нанопокриттям захистить продукти від псування

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 20 January 2011

papir_sribloГрупа дослідників під керівництвом Аарона Геданкена з Інституту нанотехнологій і сучасних матеріалів при Університеті Бар-Ілан (Ізраїль) розробила простий з погляду алгоритму, але досить ефективний спосіб нанесення мікроскопічних (у 50 000 разів менше діаметра людської волосини) частинок срібла на папір.

 

Науковці виготовили скло, міцніше за сталь

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 19 January 2011

склоСкло, що по міцності не поступається сталі? Новий вид стресостійкого металевого скла, був розроблений і протестований у Національної Лабораторії Департаменту Енергетики США в Берклі разом з Каліфорнійським Технологічним Інститутом. По міцності це скло перевершує будь-який відомий метал. Більше того, поліпшені модифікації скла можуть з'явитися найближчим часом.

 

Вчені планують створити акумулюючий енергію одяг

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 18 January 2011

нано-ниткиКоманді дослідників із університету штату Техас, у Далласі, вдалося винайти новий спосіб використання нанотрубок і спеціального порошку з бору та магнію. На даний час дослідження знаходиться на ранній стадії, але вже зараз зрозуміло, що одним із найкорисніших застосувань може бути акумулюючий одяг.

 

Холодний ядерний синтез - цього разу насправді?

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 15 January 2011

ядерний синтезІталійські фізики, а саме професор Університету Болоньї Серджіо Фокарді (Sergio Focardi), Андреа Россі (Andrea Rossi) та їх колеги, збираються продемонструвати готовий реактор на основі холодного ядерного синтезу.

 

Блискавка породжує потужні пучки антиматерії

( 5 Голосів, Всередньому: 3.60 із 5 )
Wednesday, 12 January 2011

блискавкаВчені НАСА за допомогою космічного рентгенівського телескопу Фермі виявили, що земні блискавки виробляють антиматерію. На думку дослідників, частки антиматерії утворюються під час спалахів гамма-випромінювання (TGF) всередині грози і це пов'язане з потужними розрядами блискавок. За оцінками, близько 500 TGF відбуваються щодня в усьому світі, але більшість цих спалахів залишаються непоміченими.

 
Сторінка 29 з 39