Реклама

Хіміки пропонують новий метод очистки водню

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 27 February 2009

voden_filtrОчищення водню необхідне перед його застосуванням у різноманітних паливних елементах, проте існуючі методи не зовсім чисті та ефективні.

 

Закони тертя у наносвіті та макросвіті виявились схожими

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 26 February 2009

nanotertyaВченим з Університету Вісконсін-Медісон вдалося довести, що закони тертя для наноструктур не відрізняються від класичних законів. Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті університету. Стаття дослідників з'явилася в журналі Nature.

 

У технологіях зберігання даних намічається переворот завдяки новому наноматеріалу

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 21 February 2009

PS-b-PEOВчені з Університету Каліфорнії, Берклі (University of California, Berkeley), та Університету Масачусетсу (UMass Amherst) розробили інноваційну технологію виробництва полімеру, що складається із чітко впорядкованих наноструктур.

 

Нейтронне гало виміряли лазерною лінійкою

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 20 February 2009

nucleus_haloКолектив фізиків зміг вперше виміряти радіус нейтронного гало ізотопу берилію-11. У прес-релізі Університету Майнца вчені відзначають, що отримане значення не може бути пояснене з погляду класичної фізики. Повністю робота опублікована в журналі Physical Review Letters. Її препринт доступний на сайті arXiv.org.

 

Google спростував відкриття Атлантиди

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Friday, 20 February 2009
sonarПредставник компанії Google пояснила природу дивного об'єкта, виявленого в Атлантичному океані за допомогою сервісу Google Ocean, повідомляє портал TechRadar. Прямокутна структура, що газета The Sun назвала можливими залишками Атлантиди, насправді є артефактом, отриманим при зборі топографічних даних.
 

Атлантиду знайшли за допомогою Google

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 20 February 2009

atlantisБританська газета The Sun повідомила про виявлення дивного об'єкта за допомогою програми Google Ocean. На думку істориків, що вивчають Атлантиду, об'єкт може являти собою залишки затонулого континенту чи острова.

 

Фахівці колайдера Теватрон вирішили випередити ВАК у відкритті бозону Хіггса

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 17 February 2009

tevatronФахівці, що працюють на колайдері Теватрон, вважають, що шансів виявити бозон Хіггса у них значно більше, ніж у колег, що проводять експеримент на Великому адронному колайдері (ВАК), повідомляє портал BBC News.

 
Сторінка 36 з 39