Реклама

Гібридний реактор перероблятиме радіоактивні відходи

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 28 January 2009

aesФізики з Техаського Університету (The University of Texas) спланували нову систему, яка після повного доопрацювання, зможе використовувати ядерний синтез для ліквідації більшості трансуранових відходів, що виробляються атомними електростанціями.

 

Ефекти глобального потепління є незворотніми

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 27 January 2009

glob_poteplКоманда дослідників, що займаються питаннями навколишнього середовища в США, попередили про те, що більшість ефектів глобального потепління вже незворотні.

 

Швидкість світла - не межа

( 9 Голосів, Всередньому: 4.89 із 5 )
Sunday, 25 January 2009

photonsГрупа вчених із Університету Женеви, Швейцарія, провела дослід, що доводить, що швидкість взаємодії заплутаних (entangled – особливий квантовий стан частинок) фотонів перевищує швидкість світла. Це означає, що поширення інформації у квантових системах не підкоряється законам теорії відносності Айнштайна.

 

Створення "космічного ліфта" стане можливим завдяки революційному матеріалу

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 24 January 2009

NanotubeКоманда науковців із Кембриджського Університету створила найміцнішу в світі стрічку - циліндричне пасмо із вуглецю, що поєднує у собі такі характеристики як легкість, пружність та надзвичайну міцність, і може бути протягнуте на надзвичайно великі відстані.

 

Алюміній допоможе отримувати водень при кімнантній температурі

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 23 January 2009

hydrogen_extractionАмериканські вчені стверджують, що їм вдалося розробити метод одержання водню, заснований на взаємодії молекул води з алюмінієвими кластерами. Робота вчених опублікована в журналі Science. Коротко її основні результати описані в прес-релізі Університету Пенсільванії, співробітники якого брали участь у дослідженні.

 

До середини століття можуть зникнути майже всі льодовики

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 20 January 2009

glacierБільша частина льодовиків на Землі тане з такою швидкістю, що вже до середини цього сторіччя вони зникнуть, констатує Всесвітня служба спостереження за льодовиками. Статистика показує, що об'єми льодовиків зараз досягли критично низької позначки за багато тисяч років.

 

Ще один крок назустріч невидимості

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 18 January 2009

cloakМетаматеріали взаємодіють зі світлом таким чином, наче вони не підкоряються законам фізики. Вони можуть обігнути світло навколо об’єкта так, наче його там взагалі немає. Проте метаматеріали повинні бути чітко структуровані в наномасштабі для того, щоб досягти цих екзотичних ефектів.

 
Сторінка 38 з 39