Реклама

Новий тип термоядерного синтезу зможе виробляти енергію з морської води

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Saturday, 24 March 2012

установка термоядерного синтезу MagLIFЗа допомогою комп'ютерного моделювання вчені виявили новий тип термоядерного синтезу, що забезпечує високий вихід енергії і може використовувати як паливо «дармову» морську воду.

 

Вчені виготовили об'єкт повністю невидимий для зовнішніх магнітних полів

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 23 March 2012

магнітно-невидимий циліндрДослідники з Автономного університету Барселони (Іспанія) у співробітництві з експериментальною групою Академії наук Словаччини створили циліндр, вміст якого невидимий для магнітних полів. Пристрій був розроблений з використанням надпровідного і феромагнітного матеріалів, наявних у продажі. Повідомлення про новий винахід з'явилося цього тижня у журналі Science.

 

Фізикам вдалось успішно передати інформацію нейтринним пучком

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Monday, 19 March 2012

нейтринний телеграфФізики з Національної лабораторії прискорювачів ім. Фермі (США), перевіряючи нові можливості свого нейтринного детектора MINERvA, скористалися ним як частиною нейтринного телеграфу і передали з прискорювального джерела цих загадкових часток, передавача NuMI beamline, крізь 210 метрів гірської породи слово "нейтрино", яке було успішно прочитане. Таким чином, у світі запрацював найсправжнісінький нейтринний телеграф.

 

Атомний годинник на основі нейтронів у 100 разів точніший за сучасні атомні годинники

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 11 March 2012

нейтронний атомний годинникВчені запропонували створити нову систему обліку часу, принцип роботи якої заснований на нейтроні в атомному ядрі. Вона буде відрізнятися безпрецедентною точністю, не набираючи і не втрачаючи навіть 1/20 секунди за 14 мільярдів років, що складає вік Всесвіту.

 

Графін - більш перспективний ніж графен матеріал для електроніки

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Thursday, 08 March 2012

графінЗ моменту відкриття графену, цього надзвичайно міцного матеріалу, що володіє винятковою електропровідністю, багато експертів пророкують йому велике майбутнє в області фізики і виготовлення різних електронних пристроїв. Але результати комп'ютерного моделювання, проведеного міжнародною групою вчених, показують, що матеріал під назвою графін (graphyne), повинен володіти абсолютно екзотичними електричними властивостями, які роблять цей матеріал навіть більш цікавим в області електроніки, ніж графен.

 

Фізики виявили у ядра свинцю нейтронну кірку

( 9 Голосів, Всередньому: 4.22 із 5 )
Monday, 05 March 2012

нейтронна кіркаФізики одержали нові дані про розподіл нейтронів всередині ядра свинцю. У рамках роботи вчені опромінювали електронами ядра свинцю-208. Електрони взаємодіяли як із протонами в ядрі (електромагнітна взаємодія), так і з нейтронами (слабка взаємодія). Остання, котра і цікавила вчених, призводить до зміни співвідношень по-різному поляризованих електронів.

 

Скручування графенових нанострічок - ефективний спосіб виготовлення вуглецевих нанотрубок

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 29 February 2012

скручування нанострічкиВчені з Фінляндії та США показали, що графенові нанострічки при скручуванні без особливих проблем перетворюються у вуглецеві нанотрубки.

 
Сторінка 16 з 39