Реклама

Вчені навчились генерувати електроенергію за допомогою деформації вірусів

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Thursday, 17 May 2012

вірус-бактеріофаг М13Американські вчені розробили новий пристрій, що виробляє електричний струм за допомогою механічної деформації величезної кількості вірусів, і представили інформацію щодо збирання такого джерела електроенергії у виданні Nature Nanotechnology.

 

Тонка плівка бісмут-стибій - перспективний аналог славнозвісного графену

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 01 May 2012

кристал бісмутуВчені з Масачусетського технологічного університету виявили, що тонкі плівки бісмут-стибій за властивостями дуже схожі на графен і мають великий потенціал для створення нових напівпровідникових мікросхем і термоелектричних пристроїв.

 

На ВАК відкрили ще одну досі невідому елементарну частинку

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Sunday, 29 April 2012

частинка Xi_b^*Фізики із Цюриського університету за допомогою Великого адронного колайдера (ВАК) виявили раніше невідому частинку, що складається із трьох кварків. Ними був виявлений новий баріон, відомий як Xi_b^*. Це відкриття підтверджує фундаментальні фізичні припущення щодо того яким чином об'єднуються кварки.

 

Фізики запропонували вирішення головної проблеми термоядерного синтезу

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Friday, 27 April 2012

проблема термоядерного синтезуФізики із Прінстонської фізичної лабораторії Міністерства енергетики США запропонували вирішення головної проблеми термоядерного синтезу.

 

Квантовий парадокс примушує заплутані фотони впливати на минуле

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Tuesday, 24 April 2012

квантовий парадокс - вплив з майбутньогоФізики з Віденського університету вперше реалізували на практиці парадокс, описаний Ашером Пересом. Суть парадоксу полягає у тому, що на стани заплутаних частинок "впливають" рішення з майбутнього.

 

Електрон - неподільна елементарна частинка... чи, все-таки, не зовсім?

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Friday, 20 April 2012

неподільний електронВперше експериментально вдалося продемонструвати одночасне і незалежне існування спінонів та орбітонів електронів. Виявлення орбітонів може покращити наше розуміння високотемпературної надпровідності та допоможе у створенні квантових комп'ютерів.

 

Вчені створили нанотрубчасту губку для очищення води від нафти

( 9 Голосів, Всередньому: 4.56 із 5 )
Thursday, 19 April 2012

нанотрубчаста губкаНовий пористий матеріал надзвичайно ефективно всмоктує мастило і нафту, розлиті на поверхні води. Він здатний зберігати їх у собі у великих об'ємах необмежено довго, віддавати при потребі та знову всмоктувати багато разів без втрати своїх властивостей.

 
Сторінка 14 з 39