Реклама

Кліматологи NASA створили найдетальнішу модель океанічних течій Землі

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 17 April 2012

модель океанічних течій NASAВчені NASA обробили величезний масив даних і на основі отриманої інформації розробили наймасштабнішу модель усіх великих океанських течій Землі.

 

Знайдено докази існування загадкових майоранівських ферміонів

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Sunday, 15 April 2012

майоранівські ферміониЦі дивні елементарні частинки, що є одночасно своїми власними античастинками, були передбачені у 1937 році, але дотепер залишалися чистою теорією. Тепер вченими отримано практичний результат, що може бути наслідком взаємодії даних частинок.

 

У вуглецевих нанотрубок виявили таємничий ефект "віддаленого електричного нагріву"

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Thursday, 12 April 2012

віддалений електричний нагрів нанотрубкиГрупа дослідників із Мерілендського університету у Коледж-Паренню (США) виявила: коли електричний струм проходить крізь вуглецеві нанотрубки, об'єкти, розташовані поруч, нагріваються, у той час як самі нанотрубки залишаються холодними.

 

Найчутливіші ваги у світі вимірюють з точністю до маси протона

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 03 April 2012

ваги з точністю до йоктограмаІспанські фізики створили найчутливіші на сьогодні ваги - вони здатні вимірювати масу з точністю 1,7 йоктограма (1 йоктограм дорівнює 10-24 грам).

 

Сухий лід допоможе істотно знизити вартість виробництва графену

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 02 April 2012

сухий лідВчені з Південної Кореї та Університету Кейс Вестерн Резерв (США) знайшли спосіб дешевого масового виробництва високоякісних нанолистів графену. Для цього потрібний лише сухий лід і простій виробничий процес.

 

Вчені реалізували передачу одиничних фотонів світла між двома молекулами

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 29 March 2012

передача фотонів між двома молекуламиВчені з університету ETH Zurich та Інституту вивчення світла Макса Планка (Max Planck Institute for the Science of Light) домоглися реалізації передачі окремих фотонів світла між двома молекулами, що виступали одночасно у ролі передавальних і приймаючих антен. Здатність передавати окремі фотони світла є ідеальним рішенням для використання в областях квантових комунікацій, квантової криптографії або у квантових комп'ютерах.

 

Фізики повторили найкрасивіший експеримент квантової фізики із макромолекулами

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 26 March 2012

квантова інтерференція на дифракційній ґратціДослідники продемонстрували хвильову природу найбільших на даний момент молекул в експерименті по квантовій інтерференції на дифракційній ґратці. Експеримент із квантовою інтерференцією деякі дослідники називають “найкрасивішим” в історії фізики.

 
Сторінка 15 з 39