Реклама

Низькоенергетичні ядерні реакції та безхмарне енергетичне майбутнє людства

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 17 December 2011

LENR NASA холодний синтезУ ході недавньої презентації фахівці NASA розповіли про епохальні зміни, які обіцяє людству технологія низькоенергетичної ядерної реакції (LENR).

 

Китайські вчені спряли з графену довгі гнучкі та дуже міцні волокна

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 12 December 2011

графенове волокноУ Китаї за рахунок використання процесу мокрого прядіння вченим вдалося створити довгі, гнучкі але при цьому дуже міцні графенові волокна.

 

Протон при високих енергіях виглядає як плоский чорний диск

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 09 December 2011

протон чорний дискПротони при швидкостях, близьких до швидкості світла, виглядають як плоскі чорні диски. До такого висновку прийшли вчені, аналізуючи зіткнення протонів у Великому адронному колайдері та у космічних променях.

 

Графенова піна - дешевий та ефективний датчик отруйних речовин та вибухівки

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 02 December 2011

графенова пінаГрафенова піна, розроблена вченими з Політехнічного інституту Ренсселаєра, може стати ефективним датчиком для виявлення вибухівки та отруйних речовин.

 

Хіміки придумали як безпечно та ефективно зберігати водень у вигляді рідини

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Tuesday, 29 November 2011

рідкий абсорбент воднюПідібрана дослідниками сполука безпечна в застосуванні, стабільна на повітрі та у присутності вологи. І при цьому вона здатна накопичувати водень і віддавати його за потреби.

 

Існування чи неіснування бозона Гіггса буде доведене вже до кінця цього року

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 28 November 2011

існування бозона ГіггсаДві зазвичай конкуруючі команди - колаборації детекторів CMS і ATLAS, підготували доповідь про цю "невловиму" частинку. Очевидно, що бозон Гіггса дотепер не виявлено, однак, відповідно до заяви вчених, межі його пошуку різко звузилися і до середини, максимум, до кінця грудня ситуація з ним остаточно проясниться - або бозон Гіггса буде знайдений, або доведеться визнати, що його не існує у природі.

 

Створено штучну біологічну структуру зі здатністю до самовідтворення

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Monday, 21 November 2011

самореплікаціяПерший крок до одержання функціонального матеріалу, який може відтворюватися самостійно, зробили американські вчені. Вони створили складну штучну структуру із фрагментів ДНК, яка може без помилок відтворюватися протягом декількох поколінь.

 
Сторінка 19 з 39