Реклама

Абсорбент із вуглецевих нанотрубок поглинає більше 99% випромінювання

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 11 November 2011

абсолютно чорний абсорбентІнженери NASA створили матеріал, що поглинає більше 99% світла в ультрафіолетовому, видимому, інфрачервоному і далекому інфрачервоному діапазонах випромінювання. Цей матеріал може відкрити нові горизонти у розвитку космічної техніки.

 

Геологи запідозрили земне ядро у асиметрії відносно осі планети

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 08 November 2011

сейсмічні хвиліГеологи з Румунії та Німеччини запропонували пояснення відомим парадоксам, пов'язаним з різними швидкостями руху сейсмічних хвиль всередині планети у різних регіонах.

 

Морські шляхи крізь Антарктиду можуть з'явитись вже через 1000 років

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 06 November 2011

антарктидаВнаслідок того що лід Антарктиди продовжує танути, у майбутньому на заході континенту можуть з'явитися морські шляхи. До такого висновку прийшли фахівці Британської служби вивчення Антарктики, які з'ясували, де судноплавання було теоретично можливе у сиву давнину, коли у регіоні було не так холодно.

 

Масу бозона Гіггса оцінили за допомогою реліктового випромінювання

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Friday, 28 October 2011

реліктове випромінюванняФізики з Німеччини та Росії розрахували приблизні межі маси бозона Гіггса за допомогою зібраних протягом 9 років космологічних даних. 

 

Наочна демонстрація квантових ефектів надпровідників від ізраїльських вчених

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 23 October 2011

квантова левітаціяСерія нових дослідів у яскравій та наочній формі демонструє глядачам надзвичайні квантові ефекти. Ширяючі без видимої підтримки предмети - чи можна вигадати щось краще для того, щоб звичайна людина могла «доторкнутись» до квантової фізики?

 

Енергетичний спектр не підтвердив надсвітлову швидкість нейтрино

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 21 October 2011

OPERA нейтриноФізики запропонували теоретичне обґрунтування того факту, що в експерименті на італійському детекторі OPERA, під час якого були виявлені нейтрино, які рухались із надсвітловою швидкістю, була допущена помилка. 

 

Електричний струм допоможе боротись із корозією металів

( 3 Голосів, Всередньому: 2.67 із 5 )
Tuesday, 18 October 2011

корозія металуБританські дослідники пропонують піддавати сталеві конструкції впливу струмом, щоб запобігти їхньому мимовільному руйнуванню внаслідок корозії.

 
Сторінка 20 з 39