Реклама

Електропровідні чорнила дозволять швидко друкувати гнучкі електронні схеми

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Wednesday, 18 January 2012

електропровідне чорнилоПеред нами не перший приклад електропровідних чорнил, у тому числі й подібних сполук на базі срібла. Але вперше вчені змогли уникнути застосування колоїдних частинок у розчині.

 

Чорні діри допоможуть підтвердити теорію петльової квантової гравітації

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 09 January 2012

петльова квантова гравітаціяПетльова квантова гравітація може вирішити одну із найбільших проблем сучасної фізики: примирити між собою загальну теорію відносності та квантову механіку. Але як і інші абстрактні теорії квантової гравітації, петльова квантова гравітація ще не була перевірена експериментально. У своєму новому дослідженні, вчені виявили, що при випаровуванні чорних дір, випромінювана ними радіація може залишити сліди петльової квантової гравітації, відмінні від звичайного випромінювання Хокінга, яке очікують від чорних дір.

 

Оксид заліза у земній мантії стає провідником без зміни кристалічної структури

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Sunday, 08 January 2012

оксид заліза, земна мантіяКолосальний тиск і високі температури, що існують у надрах Землі, здавлюють атоми й електрони так, що вони починають взаємодіяти інакше, у результаті чого відбувається зміна стану матеріалів. Нові експерименти та розрахунки за допомогою суперкомп'ютера дозволили встановити, що оксид заліза (FeO) переходить у новий стан в умовах глибинних надр Землі.

 

Терагерцові імпульси та екситони відкривають шлях до надшвидкісної електроніки

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 01 January 2012

арсенід галію, екситониДослідники з Кіотського університету оголосили про прорив і великі перспективи у створенні надшвидкісних транзисторів і високоефективних фотоелементів. Вчені виявили, що терагерцові імпульси збільшують концентрацію електронів у 1000 разів.

 

Електроди з водоростей можуть ефективно виробляти водень з води

( 6 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 29 December 2011

електрод із водорстейКоманда швейцарських і американських вчених досягла успіху в розробці високоефективних електродів з білку водоростей. На базі цих електродів у недалекому майбутньому можна створити ефективну технологію виробництва водню, схожу на природний фотосинтез.

 

Вчені створили фарбу, яка виробляє електричний струм на світлі

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 25 December 2011

фарба, що виробляє електрикуСполука, придумана у США, перетворює електропровідну підкладку у фотоелектричну панель. Приклавши до такої пофарбованої пластини зверху електрод, можна на світлі одержувати електричний струм.

 

На Великому адронному колайдері вперше виявили нову елементарну частинку

( 9 Голосів, Всередньому: 4.56 із 5 )
Friday, 23 December 2011

елементарна частинка chi_b(3P)У ході експериментів на Великому адронному колайдері (ВАК), розташованого поруч із Женевою на кордоні Швейцарії та Франції, вчені Європейського центру ядерних досліджень (CERN) вперше з початку роботи цього найбільшого у світі прискорювача частинок відкрили нову елементарну частинку - Chi_b(3P).

 
Сторінка 18 з 39