Реклама

Магнітна нестабільність допоможе створити довговічні акумулятори енергії

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Thursday, 28 June 2012

магнітна нестабільність, джетУ лабораторії Інституту астрофізики імені Лейбніца у Потсдамі вперше підтвердили існування магнітної нестабільності, що може допомогти у створенні ємнісних довговічних акумуляторів і відповісти на деякі питання про будову Всесвіту.

 

Найвища температура матерії, отримана людством, занесена у Книгу рекордів Гіннеса

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Tuesday, 26 June 2012

кварк-глюонна плазмаВчені з Брукхейвенської національної лабораторії потрапили у Книгу рекордів Гіннеса - на прискорювачі RHIC вони отримали кварк-глюонну плазму, температура якої склала 4 трильйони градусів Цельсія. Книга офіційно визнала досягнутий температурний показник найвищим.

 

Вчені квантово розщепили та "розтягнули" атом цезію у 20000 разів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Wednesday, 13 June 2012

атом, квантово розділений на дві половиниРозщеплення ядер атомів різних елементів використовується у наш час досить широко. На реакції розщеплення працюють всі ядерні електростанції, на цій реакції заснований принцип дії всієї ядерної зброї. У випадку керованої чи ланцюгової реакції, атом, розділившись на частини, більше не може з'єднатися назад і повернутися у свій вихідний стан. Але, використовуючи принципи і закони квантової механіки вченим вдалося розщепити атом на дві половинки і з'єднати їх знову, не порушивши цілісності самого атома.

 

Атомні електростанції пропонують використовувати для промислового виробництва водню

( 6 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Tuesday, 05 June 2012

водень з АЕСЕксперти запропонували пристосувати атомні електростанції для одержання водню. Водневе паливо найбільш перспективне з екологічної точки зору, тому що при його спалюванні утворюється звичайна вода і не виділяється вуглекислий газ, що викликає парниковий ефект.

 

Новий дивовижний метаматеріал стискається при розтягуванні

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 31 May 2012

дивовижний метаматеріалВчені з Північно-Західного університету (США) розробили дивовижний матеріал, який всупереч здоровому глузду стискається при розтягуванні.

 

Нова хімічна реакція дозволить виробляти напівпровідник із вуглекислого газу

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 24 May 2012

нітрид вуглецюМатеріалознавець з Мічиганського технологічного університету відкрив хімічну реакцію, яка не лише поглинає вуглекислий газ, що призводить до виникнення парникового ефекту, але і створює щось корисне на виході. Крім цього, реакція проходить із виділенням енергії.

 

Дешеві нанолисти замінять платину в якості каталізатора для отримання водню

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 21 May 2012

каталізатор для виробництва водню з водиПлатинові каталізатори відкривають великі перспективи для альтернативної енергетики, наприклад, у випадку виробництва водню з води. Однак висока ціна платини ускладнює масштабне впровадження новітніх технологій. Можливо, вченим із Брукхейвенської національної лабораторії Міністерства енергетики США вдалося вирішити цю проблему.

 
Сторінка 13 з 39