Реклама

Фахівці IBM зробили перші в історії знімки хімічних зв'язків у молекулі

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 22 September 2012

знімок внутрішньомолекулярих зв'язківОстаннім часом, завдяки появі найточніших наукових інструментів, вченим надається можливість розглядати будову матерії на все меншому і меншому рівні. Наприклад, вчені вже могли побачити окремі молекули і навіть траєкторію руху електронів. Нещодавно, вчені з IBM Research опублікували нові зображення молекул речовини, деталізація яких дозволяє побачити не лише внутрішньомолекулярні міжатомні зв'язки, але і визначити "на око" розбіжності між ними.

 

"Голковий" промінь світла не розсіюється на рекордно довгій відстані

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Monday, 17 September 2012

голковий промінь світла не піддається дифракціїМіжнародна команда, очолювана вченими Гарвардського університету, продемонструвала новий тип променя світла, що поширюється, залишаючись дуже вузьким і не розсіюючись на безпрецедентно довгих відстанях. Цей "голковий" промінь, як його назвали дослідники, допоможе зменшити втрати сигналу, який поширюється в оптичних системах на чипі, що в остаточному підсумку зможе привести до появи нового покоління потужних оптичних і електронних мікропроцесорів.

 

Акустична левітація допоможе запобігти кристалізації біологічно активних речовин

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 16 September 2012

акустична левітаціяІнженери з Аргонської національної лабораторії навчилися застосовувати акустичну левітацію для вивчення зразків біологічно активних речовин. Повідомлення про це наводиться на сайті лабораторії.

 

Вчені пропонують збудувати на основі ВАК новий прискорювач довжиною 80 км

( 5 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 14 September 2012

новий колайдер CERNУ CERN хочуть почати будівництво нового прискорювача. Про це 18 ведучих вчених європейського прискорювального центра повідомляють у складеній ними "дорожній карті" CERN.

 

Підтверджено зв'язок темної енергії з анізотропією реліктового випромінювання

( 6 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Thursday, 13 September 2012

підтвердження існування темної енергіїМіжнародна наукова група, представлена фахівцями з Портсмутського університету (Об'єднане Королівство) і Мюнхенського університету Людвіга - Максиміліана (ФРН), показала, що ймовірність зв'язку між темною енергією та анізотропією реліктового випромінювання дорівнює 99,996%.

 

Вчені створили найелестичніший матеріал у світі, що розтягується у 20 разів

( 4 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Wednesday, 12 September 2012

найеластичніший матеріал у світіНа світі існує такий вид матеріалів, як гідрогелі, гелеві матеріали, тверді частинки яких рівномірно розподілені в об'ємі води. Ці матеріали володіють деякими досить цікавими властивостями, наприклад, на їхній основі вчені створювали матеріали, здатні до самовідновлення після незначного руйнування. Тепер же вчені створили ще один вид складного гідрогелю, що має неймовірну еластичність і який практично неможливо пошкодити механічним впливом.

 

Дослідники отримали рекордно короткий лазерний імпульс - усього 67 атосекунд

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Thursday, 06 September 2012

67-атосекундний лазерний імпульсГрупа дослідників з Університету Центральної Флориди отримала найкоротший у світі лазерний імпульс. Тим самим, вона, можливо, дала вченим новий інструмент для спостереження квантової механіки у дії. Це відкриття стало першим значимим проривом в області лазерних імпульсів за останні чотири роки.

 
Сторінка 10 з 39