Реклама

Новий рекордсмен по тонкості серед ноутбуків від Dell

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 22 March 2009

dellnoutКомпанія Dell представила ноутбук Adamo — найтонший ноутбук у світі. Вже наприкінці березня він надійде в продаж. Товщина Adamo складає всього 1,64 сантиметри, а вага — 1,8 кілограми (конструкція з алюмінієвого сплаву).

Таким чином, недавній рекордсмен MacBook Air (1,94 см) поступився в "гонці за тонкістю" (хоча все ще зберігає за собою славу ультралегкого, оскільки при широкому екрані в 13,3 дюйми важить лише 1,36 кг).

Екран Adamo має майже такий самий розмір (13,4 дюйми, пропорції 16:9), як і суперник від Apple. "Мозок" новинки від Dell також схожий — це центральний процесор Intel Core 2 Duo 1,2 гігігерц. В оперативній пам'яті перевага на стороні новачка (тут може бути встановлено до 4 гігабайт DDR3 проти 2-х).

Твердотільний жорсткий диск Adamo вміщує 128 гігабайт (паритет). Час же роботи на одній зарядці Adamo складає приблизно 5 годин (у MacBook Air дуже близький параметр 4,5-5 годин).

Всі ці порівняння напрошуються самі собою: Adamo зі стартовою ціною в $2000 виступає на тому ж полі люксових, розкішних ноутбуків, що й стильне дітище Apple, хоча Девід Кліфтон (David Clifton), голова Dell по маркетингу, наполегливо повторює про Adamo: "Це не гра проти одного певного бренда".

 

 

За матеріалами: membrana.ru