Реклама

Розроблено перший істинно тривимірний мікрочип

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 07 February 2013

3D мікрочипВчені з Кембриджського університету розробили мікрочип абсолютно нового типу, який дозволяє інформації ефективно переміщатися у трьох вимірах. Такі мікрочипи у майбутньому можуть стати основою нових високопродуктивних мікропроцесорів і мікросхем пам'яті великого об'єму, дані всередині яких передаються у будь-якому напрямку, проходячи крізь кілька шарів чипа.

 

Створено гнучкий графеновий транзистор з ефектом тунелювання електронів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 25 January 2013

графеновий транзисторАбсолютно новий тип транзистора, структура якого заснована на використанні графену, дозволяє електронам переміщатися одночасно двома способами, проходячи крізь потенційний бар'єр і "перестрибуючи" через нього за рахунок ефекту тунелювання. Така подвійна природа нового транзистора дозволяє йому працювати на дуже високих тактових частотах, роблячи його найбільш високопродуктивним графеновим транзистором серед усіх подібних транзисторів, створених коли-небудь людьми.

 

Розроблено германієвий транзистор у 4 рази швидший за сучасні кремнієві

( 5 Голосів, Всередньому: 3.60 із 5 )
Thursday, 10 January 2013

германієвий транзисторЕкспериментальна структура нового германієвого транзистора, виготовленого з поширених напівпровідникових матеріалів, може стати тим, що дозволить у декілька разів збільшити продуктивність мікропроцесорів обчислювальної техніки.

 

Бозонний комп'ютер - своєрідний міст між звичайними та квантовими комп'ютерами

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Thursday, 27 December 2012

бозонний комп'ютерКомп'ютери нового типу за потужностю перевищать класичні і зможуть змагатися з квантовими. Вони засновані на бозонах і схожі з квантовими комп'ютерами, відмінними від традиційних кількома важливими властивостями. У звичайних комп'ютерах дані представлені як нулі і одиниці, що виражаються у ввімкненому та вимкненому стані транзистора. Квантові комп'ютери використовують квантові біти, або кубіти, які можуть знаходитись також у суперпозиції ввімкненого та вимкненого станів. Ця особливість робить квантові комп'ютери здатними до паралельних обчислень на фізичному рівні, завдяки чому вони можуть вирішувати конкретні завдання значно швидше. У теорії квантовий комп'ютер із 300 кубітами може одночасно здійснювати більше обчислень, ніж є атомів у Всесвіті.

 

Кремнієвий чип із шарами фосфіду індію здатний працювати на терагерцових частотах

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Saturday, 22 December 2012

гібридний напівпровідниковий чипДослідники з Інституту Фердинанда Брауна (Ferdinand Braun Institut, FBH) у Берліні і дослідного інституту Innovations for High Performance Microelectronics (IHP) у Франкфурті зуміли об'єднати дві технології виготовлення різних видів напівпровідників на одному кристалі чипа. Комбінація кремнієвих напівпровідникових елементів і елементів з фосфіду індію дозволяє забезпечити роботу логічних мікросхем, у тому числі і мікропроцесорів, на терагерцових тактових частотах. При цьому, для виробництва таких кристалів чипів не потрібна корінна перебудова існуючих технологічних виробництв.

 

MeRAM - швидка та холодна енергонезалежна пам'ять для електронних пристроїв

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 18 December 2012

MeRAM пам'ятьДослідники зі школи інженерних і прикладних наук при Каліфорнійському університеті внесли значні поліпшення, істотно покращивши ультра-швидкий клас комп'ютерної пам'яті з високою пропускною здатністю. Цей тип називається магніторезистивною пам'яттю з довільним доступом або MRAM.

 

Пам'ять на основі фазового переходу PRAM має усі шанси витіснити NAND

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 15 December 2012

пам'ять PRAMЯпонська Асоціація по створенню енергоефективної електроніки (LEAP) давно поставила собі за мету замінити флеш-пам'ять NAND, що використовується при створенні новомодних SSD-запам'ятовуючих пристроїв, на енергонезалежну пам'ять на основі фазового переходу PRAM. Необхідність заміни NAND пов'язана у першу чергу з проблемою занадто швидкого зношування цього типу пам'яті (NAND-комірка деградує кожного разу, коли на неї подається напруга). 

 
Сторінка 3 з 14