Реклама

Магнітна плівка повертається як накопичувач величезних обсягів інформації

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Tuesday, 23 October 2012

магнітна плівка повертаєтьсяКасетна магнітна стрічка повертається як пристрій для зберігання величезних обсягів інформації. З ростом кількості створюваної та переданої інформації, все гостріше стає проблема зберігання великої кількості даних. І хоча для цього традиційно використовувалися жорсткі диски, нова технологія надщільних плівкових дисків, дозволить зберігати набагато більші обсяги інформації, затрачаючи при цьому менше енергії.

 

Li-Fi - передача інформації за допомогою мерехтіння видимого світла

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 12 October 2012

Li-Fi світлодіодні лампиМерехтіння світла іноді дратує, але і у нього є світла сторона. Зв'язок за допомогою видимого світла (Visible Light Communication - VLC) використовує світлові імпульси для бездротової передачі інформації. Тепер ця технологія вже може змагатися зі звичайним Wi-Fi.

 

Мікрооптичний пристрій значно підвищить швидкість передачі даних в інтернеті

( 7 Голосів, Всередньому: 4.43 із 5 )
Friday, 05 October 2012

мікрооптичний резонаторНовий мікрооптичний пристрій, розроблений фахівцями з Університету Мінесоти, може значно підвищити швидкість завантаження файлів з інтернету, а також знизити вартість передачі даних через глобальну мережу.

 

Компанія Hitachi представила практично "вічний" носій цифрових даних

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Thursday, 27 September 2012

"вічний" кварцовий носій даних від HfitachiКожна людина, що має велику колекцію CD або DVD-дисків, зіштовхується із проблемою ненадійності сучасних носіїв інформації. Для того, щоб надійно зберігати свої дані, необхідним стає їхнє періодичне перенесення із одного носія інформації на іншій, як правило, носій інформації нового покоління. Це буде абсолютно непотрібно, якщо для зберігання своїх даних використовувати нові технології, розроблені японською компанією Hitachi, представники якої гарантують, що на їхніх нових носіях дані можуть зберігатися безкінечно довго, принаймні протягом кількох сотень мільйонів років.

 

В якості кубіта вперше використано одиночний електрон одиночного атома

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 20 September 2012

Одиночний електрон-кубітГрупа австралійських дослідників створила перший працюючий квантовий біт (кубіт), заснований на спіні одиночного електрона одиночного атома.

 

Розроблено кремнієвий квантовий чип сумісний з сучасною електронікою

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 15 September 2012

кремнієвий квантвоий чипВчені з Брістольського університету розробили кремнієвий чип, що стане основою масового виробництва мініатюрних квантових чипів. Перехід від скляних до кремнієвих схем, є істотним проривом, оскільки квантові мікросхеми з кремнію сумісні з сучасною мікроелектронікою. В остаточному підсумку, це дозволить інтегрувати квантові технології зі звичайними мікроелектронними схемами.

 

Новий спосіб охолодження серверів від Intel економить до 90% електроенергії

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 07 September 2012

охолодження серверів за допомогою мінерального маслаНовий спосіб охолодження серверів від Intel виявився на 90% ефективнішим за традиційний. Компанія Intel нещодавно завершила випробування нового «зеленого» способу охолодження, при якому сервер повністю занурюється у мінеральне масло.

 
Сторінка 5 з 14