Реклама

Створено квантовий чип із архітектурою фон Неймана

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 02 September 2011

квантовий чипПобудований у США пристрій, за словами його авторів, є новою парадигмою квантової обробки інформації та ключовим компонентом квантової версії класичного комп'ютера.

 

"Кам'яні" оптичні диски M-Disc здатні зберігати дані тисячу років

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 12 August 2011

"кам'яний" дискНезважаючи на широкий наступ, що ведеться в області пристроїв зберігання даних з боку Flash-пам'яті та інших нових технологій, старі, звичні всім, оптичні диски, схоже, не збираються здавати свої позиції. Нещодавно дослідники  компанії General Electrics домоглися успіху у здійсненні запису 500 Гб даних на оптичний голографічний диск, компанія Panasonic також працює у цьому напрямку, а тепер і компанія LG оголосила про розробку нового оптичного носія для довгострокового зберігання даних, інформаційний шар якого виготовлений із матеріалу, який за складом близький до каменя природного походження.

 

Новий стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.22 - до 22 Мбіт/с на відстані 100 км

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 03 August 2011

IEEE 802.22 Закінчено розробку нового стандарту бездротового зв'язку IEEE 802.22, опублікування якого дозволить виробникам комунікаційного та електронного обладнання почати випуск стандартизованих пристроїв, за допомогою яких можна організувати бездротові мережі передачі даних із пропускною здатністю до 22 Мбіт/сек на відстані більше 100 кілометрів від точки доступу. 

 

PCM-пам'ять від IBM здатна містити 4 біти інформації в одній комірці

( 7 Голосів, Всередньому: 4.14 із 5 )
Sunday, 03 July 2011

PCM пам'ятьПам'ять на основі фазового переходу (phase change memory, PCM) є поняттям, відомим уже досить давно. Але до теперішнього моменту цей тип пам'яті так і залишався поняттям, широкому застосуванню якого заважала нестабільність її роботи та недостовірність зчитуваної інформації при тривалому зберіганні даних. 

 

Японський суперкомп'ютер К компанії Fujitsu очолив світовий рейтинг

( 6 Голосів, Всередньому: 4.17 із 5 )
Tuesday, 21 June 2011

суперкомп'ютер KЯпонський суперкомп'ютер K став найпотужнішим у світі, обігнавши своїх найближчих конкурентів з Китаю та США. Він досяг швидкості роботи в 8,162 квадрильйона операцій за секунду, повідомляє його виробник Fujitsu.

 

Фізики змогли зламати квантовий код при передачі інформації

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Monday, 20 June 2011

квантовий кодФізики вперше змогли перехопити повідомлення, закодоване за допомогою методу квантової криптографії, причому одержувач не дізнався, що код був перехоплений. Вчені описали спосіб, за допомогою якого їм вдалося зламати код, у статті в журналі Nature Communications. Коротко про роботу пише портал Physics World.

 

Квантовий комп'ютер виявився здатним до самоохолодження

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Tuesday, 07 June 2011

квантовий комп'ютерФізики встановили, що принцип Ландауера виконується для квантових систем.  Із цього принципу, зокрема, випливає, що квантовий комп'ютер при виконанні деяких операцій охолоджується, а не нагрівається, як його звичайний "колега".

 
Сторінка 10 з 14