Реклама

Мобільний голосовий переклад реального часу від NTT Docomo

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 06 June 2011

online_perekladВи не знаєте гінді? І не треба! Тепер, щоб розмовляти по телефону, наприклад, з жителем Шрі-Ланки, досить буде встановити мобільну систему від японської телекомунікаційної компанії NTT Docomo, і розмовляти за допомогою онлайн-перекладача. У всякому разі, саме це обіцяють розробники, що представили своє дітище на виставці Wireless Japan 2011.

 

Intel створила революційні транзистори із тривимірною структурою

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 13 May 2011

3D процесорIntel оголосила, що компанія в черговий раз знайшла спосіб зробити комп'ютерні чипи швидшими, економічнішими та компактнішими та забезпечити виконання "закону Мура" на найближче майбутнє.

 

Raspberry Pi - найменший та найдешевший комп'ютер у світі

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 09 May 2011

RaspberryPiRaspberry Pi є найменшим на сьогоднішній день комп'ютером, проте він має достатню функціональність, яка забезпечує виконання більшості звичайних завдань, які виконує на комп'ютері середньостатистичний користувач. 

 

Створено оптоволоконну технологію, що передає більше 100 терабіт за секунду

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 30 April 2011

оптоволокноДві незалежні команди дослідників, використовуючи різні методи, створили оптоволоконні кабелі, швидкість передачі інформації яких перевищує 100 терабіт за секунду. Цього достатньо, щоб за секунду передати відео високої роздільної здатності, на безперервний перегляд якого пішло б три місяці.

 

Panasonic анонсувала перезаписувані диски Blu-ray об'ємом у 100 гігабайт

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 07 April 2011

blu_ray

Нещодавно Panasonic оголосила про запуск своїх нових перезаписуваних Blu-ray дисків. Компанія назвала свій винахід LM-BE100J BDXL.

 

Європейські інженери розробили гнучкий процесор на базі органічних напівпровідників

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 27 February 2011

гнучкий процесорНа цьому тижні в рамках технічної конференції ISSCC (International Solid-State Circuits Conference) група європейських інженерів показала перший у світі процесор, створений на базі органічних напівпровідників. Процесор складається з 4000 органічних транзисторів і має 8-бітну логіку. По своїй потужності органічний процесор приблизно відповідає кремнієвим чипам, що випускалися в 1970-х, однак на відміну від тих чипів, у нього є одна перевага - він гнеться.

 

Нова оперативна пам'ять від Micron швидша за DDR3 у 20 разів

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 12 February 2011

Micron TechnologyВиробник мікросхем пам'яті Micron Technology обіцяє в найближчі дні показати свою нову розробку - чипи пам'яті, що працюють в 20 разів швидше сучасних модулів оперативної пам'яті, що використовуються у персональних комп'ютерах. Micron говорить, що нові чипи, названі Hybrid Memory Cube, дозволять наповнити потенціал чипів DRAM (dynamic random access memory) необхідною швидкістю й розв'язати стару проблему, пов'язану зі "стіною пам'яті".

 
Сторінка 11 з 14