Реклама

Nvidia займеться випуском центральних процесорів

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 06 January 2011

nvidia-cpuПротягом останніх декількох років найбільший світовий виробник графічних чипів Nvidia не раз давав ринку чутки про те, що компанія, нібито, готується вийти на світовий ринок процесорів x86 для використання в серверах і настільних комп'ютерах. Сьогодні компанія зробила очікуване ринком оголошення, щоправда, воно стало свого роду півзаходом. У компанії заявили, що поки як і раніше не відмовляються від своїх x86-планів і в майбутньому, ймовірно, випустять відповідний процесор, але поки його немає і говорити тут більше немає про що.

 

Створено перший процесор із 1000 ядрами

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 03 January 2011

1000-ядерний процесорДослідники з Університету Глазго створили процесор, що містить 1000 ядер, який обіцяє стати у 20 разів швидшим, ніж найшвидший сьогоднішній процесор у світі.

 

Прогноз IBM - голографічні телефони до 2015 року та інше

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 28 December 2010

holohrama_telefonДо 2015 року мобільні телефони зможуть проектувати тривимірне зображення абонента, який телефонує, а ваш ноутбук можна буде заряджати не від мережі, а за рахунок кінетичної енергії руху, впевнені в корпорації IBM, де ведуться багато які з цих досліджень.

 

Light Peak обійдеться без оптики, принаймні на початках

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Friday, 10 December 2010

lightpeakКорпорація Intel дещо змінила плани по впровадженню нової технології передачі даних Light Peak, повідомляють мережеві джерела. А саме: у перших комерційно доступних виробах із Light Peak замість оптоволоконних з'єднань будуть використовуватися традиційні мідні провідники. Очевидно, це рішення прискорить і полегшить процес впровадження технології на ринку.

 

В Японії розробили новітні електростатичні сенсорні дисплеї

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 17 November 2010

elektrostat_ekranЯпонська компанія Hitachi Display розробила прототипи електростатичних сенсорних панелей, здатних сприймати дотик не тільки пальця користувача, але й широкого спектру пластикових стилусів, різних вказівників, а також людської руки в перчатці. За словами розробників, майже всі сучасні сенсорні панелі зараз працюють за рахунок дотику до них електропровідних поверхонь, наприклад пальця, якщо ж дотик здійснюється поверхнею, що не проводить струм, наприклад руки в рукавичці, те сенсорний екран не фіксує дію. 

 

Вирішено одну із основних проблем квантових комп'ютерів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Wednesday, 10 November 2010

kvant_kompКвантовий комп'ютер - блакитна мрія людства. Якщо його коли-небудь побудують, то в порівнянні з ним сьогоднішні суперкомп'ютери здаватимуться звичайними рахівницями. Незважаючи на те, що за останні двадцять років у розумінні того, як він працює і як його можна зробити, він як і раніше залишається недосяжною метою. Однак, схоже, сьогодні одне з найважливіших перешкод, що стоять перед творцями квантового комп'ютера, вдалось перебороти.

 

Китай відбирає у США пальму першості серед суперкомп'ютерів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Monday, 01 November 2010

tianhe-1Виробник графічних процесорів Nvidia стверджує, що у китайському Національному університеті оборонних технологій побудовано найпотужніший суперкомп'ютер у світі. Потужність суперкомп'ютера майже вдвічі перевищує нинішнього лідера рейтингу найпотужніших обчислювальних систем.

 
Сторінка 12 з 14