Реклама

Розроблено високоефективний інтерфейс для квантових мереж майбутнього

( 5 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 02 June 2012

інтерфейс квантових мереж майбутньогоВчені з університету Інсбрука (University of Innsbruck) повідомили про те, що їм вдалося розробити новий високоефективний інтерфейс для квантових мереж майбутнього. Такий інтерфейс необхідний для передачі інформації від квантових процесорів до фотонів світла, які будуть виконувати роль "транспорту", що переносить інформацію з однієї точки в іншу. У майбутніх квантових мережах фотони будуть передаватися традиційним способом, крізь оптоволокно, а приймати інформацію будуть регістри даних, складені із квантових точок або іонів.

 

Випадкове відкриття дозволить ReRAM-пам'яті працювати у 100 разів швидше за звичайну флеш-пам'ять

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 01 June 2012

ReRAM-пам'ятьБільш досконалі та дешеві мемристори можуть з'явитися у результаті випадкового відкриття в Університетському коледжі Лондона (УКЛ).

 

Розроблено революційний мікрочип для надшвидкої бездротової передачі даних

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Friday, 25 May 2012

virtus чипВчені з Hаньянського технологічного університету та Інституту інфокомунікаційних досліджень (обидва - Сінгапур) розробили мікрочип, що забезпечує у 1000 разів більш високу швидкість бездротової передачі даних у порівнянні з Bluetooth-зв'язком (найбільш розповсюдженого стандарту 2.0).

 

"Неточний" мікропроцесор дозволяє досягти 15-кратного виграшу в енергоефективності

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 19 May 2012

"неточний" процесорФахівці з Університету Райса (США) разом із колегами зі Швейцарії та Сінгапуру створили прототип мікрочипа, що володіє значно більш високою енергетичною ефективністю у порівнянні з традиційними виробами.

 

Новий квантовий комп'ютер швидший за класичний суперкомп'ютер розміром із Всесвіт

( 8 Голосів, Всередньому: 4.88 із 5 )
Saturday, 05 May 2012

квантовий комп'ютер ВсесвітМи впевнені, що одного разу квантові комп'ютери, що володіють величезною обчислювальною потужністю, прийдуть на заміну звичайним комп'ютерам, які у той час стануть анахронізмом. Новий квантовий симулятор, розроблений вченими із Сіднейського університету, володіє "потенціалом для виконання обчислень, для яких знадобився б суперкомп'ютер сучасної архітектури настільки потужний, що він мав би розмір більший за розмір відомої частини Всесвіту".

 

Пам'ять на основі кремнієвих наноточок встановлює новий рекорд швидкодії

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 27 April 2012

пам'ять на основі наноточокНова робота вчених із Тайваню та Каліфорнійського університету у Берклі, описана у журналі Applied Physics Letters, продемонструвала, що пам'ять на основі наноточок здатна записувати та стирати інформацію у 10-100 разів швидше сучасних зарядових запам'ятовувальних пристроїв (таких, які використовують електричний заряд для збереження інформції, наприклад флеш-пам'ять NAND).

 

Навігаційний чип Broadcom зможе визначати своє положення навіть всередині приміщень

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Thursday, 26 April 2012

навігаційний чип Broadcom BCM4752Усім відомо, що сучасні навігаційні засоби у смартфонах, планшетних комп'ютерах і навігаторах практично не працюють всередині будинків, та й не тільки будинків, вони не працюють навіть у досить густому лісі. Але завдяки новому навігаційному чипу Broadcom BCM4752 у найближчому майбутньому можливо буде визначати своє положення з точністю до декількох сантиметрів навіть всередині будинків.

 
Сторінка 7 з 14