Реклама

Технологічний прорив IBM розпочинає нову еру у кремнієвій нанофотоніці

( 9 Голосів, Всередньому: 4.56 із 5 )
Tuesday, 11 December 2012

нанофотонний чип IBMКорпорація IBM оголосила про досягнення, яке робить можливим практичне використання оптичних ліній зв'язку замість електричних провідників у комп'ютерних системах.

 

Процесор, побудований на основі діелектриків, може працювати на частоті 1 петагерц

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 06 December 2012

напівпровідний діелектрикФізики дослідили зміну електропровідності діелектриків після впливу на них фемтосекундного лазерного імпульсу і прийшли до надзвичайно нетривіальним висновків. У команду дослідників входили Марк Стокман (Mark Stockman) і Вадим Апальков із Університету штату Джорджія (США), а також група під керівництвом відомого фахівця в області фемтосекундних лазерів Ференца Крауса (Ferenc Krausz) з Інституту квантової оптики Товариства Макса Планка (Німеччина).

 

Термічний відпал флеш-пам'яті збільшить її довговічність у тисячі разів

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Monday, 03 December 2012

флеш-пам'ятьДослідники з тайванської компанії Macronix запропонували інноваційний спосіб багатократного збільшення довговічності флеш-пам'яті.

 

Кополімери збільшать щільність інформації на жорстких дисках у 5 разів

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 18 November 2012

кополімери, ємність жорстких дисківЄмність комп'ютерного жорсткого диска може збільшитись у п'ять разів завдяки процесам, розробленим хіміками та інженерами Техаського Університету в Остіні.

 

У рейтингів суперкомп'ютерів Top500 та Green500 новий лідер - Cray XK47 "Titan"

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 15 November 2012

суперкомп'ютер Cray XK-47 TitanСуперкомп'ютер Cray XK47 "Titan", вартістю 100 мільйонів доларів, зайняв першу позицію рейтингу найпотужніших суперкомп'ютерів Top500, продемонструвавши продуктивність у 17.59 петафлопс (квадрильйонів операцій із плаваючою комою за секунду). Суперкомп'ютер Cray XK47, розташований у Національній лабораторії Оак-Рідж (Oak Ridge National Laboratory, ORNL), змістив з першої позиції суперкомп'ютер IBM BlueGene/Q "Sequoia" Ліверморської національної лабораторії імені Лоуренса Міністерства енергетики США, що змістився на другу позицію рейтингу.

 

Асиметричне мультирівневе дефазування знизить енергоспоживання смартфонів у 2 рази

( 9 Голосів, Всередньому: 4.78 із 5 )
Tuesday, 06 November 2012

енергоспоживання смартфонівРозробники з MIT заявили, що створена ними технологія підсилення потужності, самостійно підбирає мінімально можливий вольтаж. Дана технологія робить це до 20 мільйонів разів за секунду. Завдяки цьому, акумулятори смартфонів незабаром зможуть подвоїти час роботи без перезарядження.

 

Бездротові з'єднання можна пришвидшити у 10 разів за допомогою алгебри

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 01 November 2012

пряма корекція помилок бездротових з'єднаньКоманда дослідників з MIT, Caltech, Harvard і деяких європейських університетів, розробила спосіб збільшити продуктивність бездротових мереж у 10 разів, не витрачаючи коштів на збільшення кількості вузлів бездротового доступу чи збільшення спектру сигналу. Це дослідження вплине на продуктивність LTE та WiFi мереж.

 
Сторінка 4 з 14