Реклама

Суперкомп'ютер IBM Sequoia потужністю 20 петафлоп за секунду

( 8 Голосів, Всередньому: 3.25 із 5 )
Tuesday, 03 February 2009

SuperComputerIBM штурмує нові висоти суперкомп'ютерних потужностей - сьогодні корпорація офіційно оголосить про одержання нового замовлення на виробництво суперкомп'ютера, що стане найпотужнішим у світі. Як очікується, потужність цього монстра повинна буде як мінімум у 15 разів перевищувати показники сучасного лідера IBM RoadRunner, введеного в експлуатацію в травні 2008 року.

 

Мікрохолодильники для процесорів на основі термоелектричних плівок

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 30 January 2009

Thermoelectric_CoolerПроблема охолодження мікросхем, що виділяють усе більше тепла в міру нарощування обчислювальних потужностей, продовжує непокоїти не тільки ентузіастів розгону процесорів, але й найкрупніших виробників. AMD продемонструвала свій процесор Phenom II, розігнаний до частоти 6,5 ГГц із охолодженням на рідкому азоті, а компанія Intel разом з міжнародною дослідницькою організацією RTI International і Арізонським державним університетом веде роботу над плівковими мікрохолодильниками.

 

Передача даних повітрям зі швидкістю 15 Гбіт за секунду стала реальною

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 16 January 2009

15gigabitРозроблено нову систему бездротового зв'язку, за допомогою якої передавати дані можна екстремально швидко. Передача фільму в DVD-Якості за допомогою нової технології займе всього декілька секунд. За словами розробників, створена ними технологія працює на надвисокій частоті в 60 ГГц і є бездротовим аналогом високошвидкісного кабельного порту HDMI, за допомогою якого передаються відеодані в HD-якості.

 

AMD створить мультимедійний суперкомп'ютер

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 11 January 2009

amdНа минаючій у Лас-Вегасі виставці електронних новинок CES 2009 компанія Advanced Micro Devices анонсувала плани по створенню потужного суперкомп'ютера, що, буде призначений не для наукових або військових потреб, а для роботи ігрових сервісів, надання доступу до розповсюджуваним електронним способом іграм і іншому мультимедійному контенту.

 

Алмазні провідники на службі у квантових комп'ютерів

( 6 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Saturday, 10 January 2009

QuantumВикористання алмазів для виробництва мікроканалів зв'язку, які проводять світло, а не електрику, може допомогти реалізувати невловиму перспективу квантових обчислювальних процесів.
Принадність квантового комп'ютера в тім, що він здатний виконувати такі завдання, які практично нездійсненні для традиційних комп'ютерів, наприклад, злом дуже довгих криптографічних ключів.

 
Сторінка 14 з 14