Реклама

Corona - 256-ядерний лазерний процесор майбутнього від Hewlett-Packard

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 14 March 2012

процесор Corona HPПредставники компанії HP оголосили про те, що в їхніх лабораторіях ведуться роботи зі створення абсолютно нового інноваційного комп'ютерного чипа, на кристалі якого будуть знаходитись 256 мікропроцесорів, зв'язаних один із одним за допомогою лазерних оптичних комунікацій. Отримавший кодову назву Corona, цей чип зможе забезпечити продуктивність у 10 трильйонів операцій із плаваючої комою за секунду. Таким чином, якщо об'єднати у рамках однієї обчислювальної системи всього п'ять таких чипів, то сумарна продуктивність системи досягне рівня продуктивності сучасних суперкомп'ютерів.

 

Оптичний процесор IBM здатний обробити 1 терабіт даних за секунду

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 10 March 2012

оптичний процесор IBM Holey OptochipДослідницький підрозділ корпорації IBM створив прототип оптичного процесора, здатний передавати терабіт (!) даних щосекунди, використовуючи незвичайний дизайн із 48 невеликими отворами у стандартному CMOS-чипі, через які проводиться світло. В IBM говорять, що створений прототип процесора істотно більш швидкий та економічний, ніж сучасні процесори у комп'ютерах і серверах. В оптичному чипі була реалізована технологія, яку сама IBM називає Holey Optochip і планує в майбутньому створювати на її базі суперкомп'ютери.

 

Дослідники IBM розробили кубіти з рекордним періодом когерентності

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 01 March 2012

IBM кубіти когерентністьДослідники з IBM повідомили про розробку супепровідникового кубіта на кремнієвій основі з рекордним періодом когерентності. Вперше розроблено квантовий комп'ютер, що знаходиться у стані когерентності досить тривалий час для проведення реальних обчислень. Звучить багатообіцяюче - давайте розберемось, що ж це означає на практиці.

 

Тепловий спосіб запису пришвидшить жорсткі диски у сотні разів

( 7 Голосів, Всередньому: 4.14 із 5 )
Friday, 10 February 2012

тепловий запис жорстких дисківМіжнародна команда вчених продемонструвала новий революційний спосіб магнітного запису, що дозволить прискорити обробку інформації у сотні разів, у порівнянні зі швидкостями сучасних жорстких дисків.

 

Сучасні суперкомп'ютери практично досягли своєї межі масштабованості

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 27 January 2012

межа суперкомп'ютерівНове покоління суперкомп'ютерів буде здатне виконувати кількість операцій у секунду, що буде вимірюватись квінтильйонами (1018). Це у 1000 разів більше того, на що здатні найпотужніші сучасні суперкомп'ютери. Такі системи вперше зможуть точно моделювати двигун внутрішнього згоряння автомобіля, двигун реактивного літака та навіть ядерний реактор. З їхньою допомогою можна буде складати моделі Землі масштабом до 1 кілометра (зараз масштаб при моделюванні становить 50-100 кілометрів), або моделювати живі клітини одночасно на молекулярному, генетичному, хімічному та біологічному рівнях. Без перебільшення, суперкомп'ютери нового покоління змінять обличчя науки.

 

Квантовий комп'ютер D-Wave розв'язав складну математичну задачу за 270 мс

( 12 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 20 January 2012

квантовий комп'ютер D-WaveПредставники D-Wave Systems оголосили про те, що їм вдалося за допомогою свого квантового комп'ютера вирішити одну з найбільш "важких" обчислювальних задач. При розв'язанні цього завдання було задіяно 84 з 128 кубітів, а сам процес зайняв 270 мілісекунд часу.

 

Дослідники IBM створили найменший у світі запам'ятовувальний пристрій

( 10 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 13 January 2012

IBM запам'ятовувальний пристрійКорпорація IBM повідомила про значне досягнення в області зберігання інформації. Після п'яти років наукових робіт дослідницькому підрозділу IBM вдалося значно скоротити кількість атомів, використовуваних пристроями зберігання даних для "запам'ятовування" одного біта цифрової інформації. Теперішні пристрої використовують близько 1 млн атомів для зберігання біта інформації, однак у корпорації говорять, що розробили підхід, який дозволяє використовувати всього 12 атомів для зберігання біта даних.

 
Сторінка 8 з 14