Реклама

Євросоюз почав розробку революційної оптичної оперативної пам'яті RAMPLAS

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Tuesday, 27 December 2011

оптичний чип оперативної пам'яті RAMPLASУ рамках програми Євросоюзу Seventh Framework Programme (FP7) було виділено перші 2 мільйони євро на фінансування робіт із проекту RAMPLAS (100 Gbps optical RAM on-chip: silicon-based, integrated optical RAM enabling high-speed applications in computing and communications). Кінцевою метою даного проекту є створення абсолютно нового типу оптичної оперативної пам'яті з довільним доступом (Random Access Memory, RAM), що забезпечує швидкість передачі інформації на рівні 100 Гбіт/сек. Якщо всі роботи із проекту RAMPLAS закінчаться відповідно до планів, то створений чип пам'яті стане першим у світі оптичним чипом свого роду.

 

Майбутній суперкомп'ютер Gordon працюватиме винятково на флеш-пам'яті

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 13 December 2011

суперкомп'ютер GordonУ Суперкомп'ютерному центрі міста Сан-Дієго (штат Каліфорнія) починається робота над незвичним суперкомп'ютером Gordon, що буде використовувати винятково флеш-пам'ять для роботи з великими обсягами даних. За рахунок використання винятково мікрочипів пам'яті інженери думають, що у нового суперкомп'ютера значно зросте швидкість внутрішнього обміну інформацією у порівнянні з суперкомп'ютерами, що працюють на базі класичних жорстких дисків.

 

Пам'ять Racetrack від IBM - швидкість SSD та місткість HDD в одному пристрої

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Thursday, 08 December 2011

IBM Racetrack пам'ятьПоказаний нещодавно експериментальний чип є прототипом запам'ятовувальних пристроїв, що поєднують величезну місткість класичних жорстких дисків із надійністю та швидкістю роботи твердотільних схем.

 

Створено "механічну" комп'ютерну пам'ять, яка записується та зчитується лазером

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 30 October 2011

механічна комп'ютерна пам'ятьІнженери та вчені з Єльського університету заявили про те, що вони винайшли цілком новий тип "механічної" пам'яті, інформація в яку може бути записана і зчитана за допомогою променя лазера. Відповідно до опублікованого у журналі Nature Nanotechnology прес-релізу нові пристрої зберігання інформації, "наномеханічні резонатори", можуть з успіхом використовуватися у пристроях оптичних телекомунікацій, а ткож для створення нових типів різноманітних датчиків.

 

Електронна "автострада" - джерело кубітів для квантового комп'ютера

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 11 October 2011

квантовий комп'ютерВчені-фізики з університету Райс (Rice University) створили так звану електронну "автостраду", пристрій, що більш точно описується як "квантовий топологічний ізолятор (quantum spin Hall topological insulator)". Такий пристрій є одним із фундаментальних блоків, що використовуються для створення квантових частинок, за допомогою яких здійснюється зберігання та обробка даних у квантовому комп'ютері.

 

Технологія чипів-хмарочосів збільшить потужність комп'ютерів у 1000 разів

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 14 September 2011

чип-хмарочосВиробник комп'ютерів IBM співпрацює з компанією по виробництву клеїв з метою створення комп'ютерів на основі чипів-хмарочосів, які будуть складатися з безлічі шарів кремнієвих чипів, що лежать один на одному.

 

Фізики домоглись виконання квантової обробки інформації практично без помилок

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 08 September 2011

кубіт іон бериліюВчені-фізики з Національного інституту стандартів і технологій (National Institute of Standards and Technology, NIST) успішно домоглися того, що при проведенні квантової обробки інформації, що виконувалась за допомогою єдиного кубіта (qubit), квантового біта, ймовірність появи помилки виконання логічної операції склала 1 до 50000. Така низька ймовірність помилки вже є достатньою для того щоб задовольнити теоретичні вимоги, які визначають можливість створення повноцінного та працездатного квантового комп'ютера.

 
Сторінка 9 з 14