Реклама

AMD планує створити процесор із гібридною архітектурою ARM-x86

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 01 September 2012

гібридний процесор AMD З архітектурою ARM-x86Розробник процесорів Advanced Micro Devices має намір скоротити розрив між процесорами сімейства x86 та ARM, а також створити основу, на якій програми будуть працювати на мобільних пристроях, таких як планшети або смартфони, незалежно від архітектури, говорить новий технічний директор AMD Марк Пейпермастер.

 

ДНК можна використовувати для архівного зберігання цифрових даних

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 18 August 2012

ДНК цифрові даніОскільки у наш час кількість даних збільшується швидше, ніж коли-небудь, вчені та інженери розглядають можливість використання генетичного коду в якості форми зберігання цифрової інформації наступного покоління.

 

Нова мемристорна пам'ять використовує окремі молекули для збереження інформації

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 10 July 2012

одноатомний мемристорУ сучасних жорстких дисках для зберігання одного біта інформації використовується ділянка поверхні, що нараховує приблизно три мільйони атомів магнітної речовини. Німецькі дослідники з Карлсруе та Страсбурга, разом із японськими дослідниками з університету Чіби розробили новий тип мемристорної магнітної пам'яті, що здатна зберігати один біт інформації у межах однієї молекули магнітної речовини, так званого молекулярного магніту.

 

Графенові транзистори з частотою 427 ГГц вдалось виготовити звичайною літографією

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 06 July 2012

графеновий транзистор, літографіяДослідники з Каліфорнійського університету у Лос-Анджелесі (США) заявили про створення високоякісних графенових польових транзисторів по стандартній літографічній технології. Частота роботи отриманих у такий спосіб транзисторів склала 427 ГГц.

 

Найшвидше бездротове з'єднання досягнуте закручуванням променів у "вихор"

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 29 June 2012

промені, вихорЗакручуючи електромагнітні хвилі у "вихори" строго визначеної форми, міжнародна група вчених реалізувала бездротову передачу даних зі швидкістю 2.5 терабіта за секунду, що на даний час є найбільшою швидкістю бездротової передачі даних. Використана технологія, що дозволяє реалізувати ефект закручування електромагнітних хвиль, теоретично не має обмежень. А це у свою чергу означає, що у межах однієї "вихрової" хвилі може розташовуватися безкінечна кількість інформаційних потоків, які у сумі утворять єдиний канал з необмеженою швидкістю передачі даних.

 

Запропоновано схему нейроморфних чипів, що працюють за принципами спінтроніки

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Monday, 18 June 2012

нейроморфний чипІнженери з Intel запропонували нову схему комп'ютерних чипів, що частково копіюють принципи роботи головного мозку. Нову схему вони назвали нейроморфним чипом. В її основі лежить використання не традиційної електроніки, а так званої спінтроніки - систем, у яких переносником інформації є спін частинок, а не електричний сигнал.

 

Квантові комп'ютери зроблять неймовірно дорогі прискорювачі частинок непотрібними

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Friday, 08 June 2012

квантові комп'ютери замінять прискорювачі частинокКвантові комп'ютери, розробка яких досить інтенсивно ведеться останнім часом, ще не скоро ввійдуть у широкий вжиток, цей момент від сьогодення відокремлює ще багато років. Незважаючи на це деякі групи вчених-теоретиків вже зараз розробляють алгоритми і програми, які можуть бути виконані лише квантовими комп'ютерами. І одним із таких алгоритмів є алгоритм, який моделює всі можливі взаємодії та ефекти, що відбуваються при зіткненні двох елементарних часток, те, для чого у наш час застосовуються величезні та неймовірно дорогі прискорювачі частинок, наприклад, Великий адронний колайдер (ВАК).

 
Сторінка 6 з 14