Реклама

Графенові транзистори підкорюють терагерцовий діапазон

( 8 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 11 May 2013

графеновий транзисторНовий транзистор на основі графену, розроблений дослідниками з університетів Манчестера і Ноттінгема, за рахунок своєї радикально нової інноваційної структури, може працювати на частотах у терагерцовому діапазоні. Такі можливості графенового транзистора можуть стати основою нових медичних систем, у тому числі і систем рентгенографії, а також систем контролю і забезпечення безпеки, що встановлюються у громадських місцях.

 

Оперативна пам'ять квантових комп'ютерів можливо працюватиме на фотонах

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 07 April 2013

фотонВчені з Єльського університету знайшли новий спосіб керувати та маніпулювати квантовим станом фотонів мікрохвильового випромінювання, що може бути використане у створенні майбутніх квантових комп'ютерів, які, маючи безпрецедентну швидкість і обчислювальну потужність, зможуть здійснити революцію у галузі інформаційних технологій.

 

Швидкість світла в оптоволокні майже зрівняли з його швидкістю у вакуумі

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 28 March 2013

оптоволокноБільшість людей думає, що інформація в оптоволоконних кабелях передається зі швидкістю світла (с), яка у вакуумі дорівнює 299792458 метрів за секунду. Незважаючи на те, що інформація в оптоволокні передається за допомогою імпульсів світла, фактична швидкість передачі інформації виходить значно нижчою. У першу чергу, це пов'язано з тим, що швидкість поширення світла у кварцовому склі, з якого виготовляють волокна оптичних кабелів, становить 0,69с, тобто на 31 відсоток нижче швидкості світла у вакуумі.

 

Графен та дисульфід молібдену використали для створення високоємної флеш-пам'яті

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 20 March 2013

графенова флеш-пам'ятьДослідники з Федеральної політехнічної школи Лозанни (Швейцарія) під керівництвом Андреса Кіса використали одно- і багатоатомні шари вуглецю (графен) та дисульфіду молібдену для об'єднання з традиційними електронними компонентами у прототипі пристрою флеш-пам'яті.

 

Інженери розробили мікрочип зі здатністю до саморегенерації

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 14 March 2013

мікрочипКоманді вчених та інженерів вдалося створити крихітний мікрочип, підсилювач потужності міліметрових хвиль, який здатний відновлювати працездатність навіть після серйозних пошкоджень.

 

Графенові антени довзолять передавати терабіти інформації за секунду

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 08 March 2013

графенова антенаУ недалекому майбутньому за допомогою нової технології бездротового зв'язку можна буде завантажити на смартфон чи планшетний комп'ютер сотні фільмів усього за кілька секунд часу. Це може стати реальністю завдяки дослідникам із Технологічного університету Джорджії (Georgia Tech), які створили нову антену для бездротових мереж, виготовлену із графену, тонкої вуглецевої плівки, товщиною в один атом. Використання таких антен дозволить отримати терабітну швидкість обміну інформацією, правда на близькій відстані.

 

DARPA розпочинає розробку чипів із мікрофлюїдним охолодженням

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 23 February 2013

чип із мікрофлюїдним охолодженнямОборонне наукове агентство DARPA планує розпочати новий етап у розвитку електроніки: розробити тривимірні мікрочипи з вбудованим водяним охолодженням. Нові чипи, засновані на мікрофлюїдних технологіях, будуть у 1000 разів швидшими за сучасні.

 
Сторінка 2 з 14