Реклама

В Японії розробили новітні електростатичні сенсорні дисплеї

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 17 November 2010

elektrostat_ekranЯпонська компанія Hitachi Display розробила прототипи електростатичних сенсорних панелей, здатних сприймати дотик не тільки пальця користувача, але й широкого спектру пластикових стилусів, різних вказівників, а також людської руки в перчатці. За словами розробників, майже всі сучасні сенсорні панелі зараз працюють за рахунок дотику до них електропровідних поверхонь, наприклад пальця, якщо ж дотик здійснюється поверхнею, що не проводить струм, наприклад руки в рукавичці, те сенсорний екран не фіксує дію. 

Із новим дисплеєм, говорять в Hitachi, працювати із сенсорними технологіями можна набагато ширше та зручніше. Більше того, новий дисплей компанії підтримує множинні дотики до поверхні одночасно, так звані функції мультитач і жести. 

elektrostat_ekran_big

У заяві Hitachi говориться, що використовувати нові розробки можна в найрізноманітніших пристроях, наприклад у цифрових камерах, які передбачається використовувати на вулиці в зимових умовах, коли оператор у рукавицях, на виробництві, де співробітникам найчастіше доводиться працювати або спеціальними вказівниками, або в рукавицях.

 У компанії також розповідають, що при виробництві нових дисплеїв була використана технологія, який немає необхідності покладатися на електричне коло на поверхні екрана. Погрішність визначення дотику не перевищує 0,5 мм. Крім того, у компанії говорять, що в якості захисного шару у новому екрані можна використовувати більш широкий діапазон компонентів ніж у теперішніх дисплеях.

 

 

За матеріалами: cybersecurity.ru