Реклама

Британські вчені анонсували віртуальний кокон

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 05 March 2009

kokonБританські дослідники з Йоркського та Уорвікського університетів анонсували в Лондоні пристрій під назвою Virtual Cocoon ("Віртуальний кокон"), що дозволить створювати віртуальну реальність, яка впливає на всі органи відчуттів, а не тільки на зір і слух.


Virtual Cocoon являє собою кулю з "багатофункціональним" кріслом для користувача. Внутрішня поверхня кулі є великим дисплеєм. Сервери, що керують віртуальною реальністю, розташовані під підлогою. Розмір Virtual Cocoon приблизно відповідає середній кухні.

Запах буде генеруватися за допомогою нової технології, що розроблена в Уорвікському університеті. Відчуття дотику будуть імітуватися за допомогою спеціальних "тактильних пристроїв". Замість смаку буде імітуватися текстура того, що повинно перебувати в роті користувача.

Учені стверджують, що при використанні їхнього пристрою, будівництво якого обійдеться в кілька мільйонів доларів, користувач не зможе відрізнити дійсність від віртуальної реальності. На даний час вчені представили тільки муляж пристрою.

 

За матеріалами: lenta.ru