Реклама

Вмикання світла помахом руки

( 4 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Sunday, 01 March 2009

adapter_svitloБагато хто щодня зіштовхується із проблемою, як знайти ключі та відкрити вхідні двері в цілковитій темряві під'їзду. Адже далеко не всі з них добре освітлені. Проблемою обертаються пошуки вимикача в незнайомому приміщенні, спроба відкрити машину в темному гаражі, та й взагалі, неприємних ситуацій існує чимало.


Але, як виявляється, на сьогоднішній день це вже не проблема. Винахід під назвою Smarthome Screw-in Motion Sensing Light Adapter легко вкручується в гніздо освітлювального приладу, потім у нього ж вкручується звичайна лампа, і пристрій готовий до використання.

Тепер, як тільки пристрій зафіксує рух у радіусі п'яти метрів, загориться світло. Воно автоматично згасне, як тільки джерело руху зникне з поля дії Smarthome. Вартість корисного приладу $25, виробники обіцяють компенсувати матеріальні витрати економією електроенергії, адже тепер світло буде горіти тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Чутливість пристрою може регулюватися, у датчика також є сенсори в діапазоні 360 градусів і на дистанції до п'яти метрів. На жаль, тривалість освітлення приладом становить всього 5 - 100 секунд, але як показує практика, цього досить, щоб звільнити руки, зайняті покупками, не спотикаючись і не наштовхуючись на меблі.