Реклама

Marine Solar Cells - проект морських сонячно-хвильових електростанцій

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Monday, 14 November 2011

морські сонячні панеліПлани створення величезних сонячних електростанцій у пустелі, де багато вільного від експлуатації простору, вже існують і навіть почали реалізовуватися. А ось дизайнер Філ Поулі (Phil Pauley) пропонує встановлювати сонячні панелі на безкрайніх просторах світового океану.

Однією зі свіжих розробок цього дизайнера є проект плаваючих сонячних електростанцій Marine Solar Cells. Проект цей має на меті встановлення прямо у нейтральних водах плаваючих сонячних панелей, що будуть виробляти «зелену» електроенергію, збирати її та відправляти за допомогою кабелів «на землю», туди, де вона необхідна.

У проекту Філа Поулі Marine Solar Cells є два безсумнівних плюси. Перший - це відсутність необхідності шукати вільну землю під величезні масиви сонячних батарей, а також необхідності платити за неї оренду.

Другий - це більший ККД плаваючих сонячних панелей, у порівнянні з тими, що знаходяться на материку. Адже вода відбиває світло, і тому панелі, завдяки своїй особливій випуклій формі зможуть виробляти на 20 відсотків більше енергії, ніж якби вони були розташовані на землі.

На додаток до всього цього, Marine Solar Cells може бути не лише сонячною електростанцією, але й хвильовою електростанцією. Адже її сегменти, крім сонячної енергії, зможуть перетворювати в електрику й енергію хвиль, на яких вони гойдаються.

Єдиними мінусом Marine Solar Cells можна назвати великий ризик плаваючих електростанцій бути зруйнованими пропливаючими повз суднами, адже вони малопомітні на тлі морських вод.

морські сонячні панелі

морські сонячні панелі

морські сонячні панелі

морські сонячні панелі

 

 

За матеріалами: techvesti.ru