Реклама

В Японії представлено компактні переносні сонячні батареї

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 12 March 2011

сонячна батареяНа Міжнародній виставці по виробництву електроенергії фотогальванічними установками PV Expo 2011, що пройшла в Токіо з 2 по 4 березня 2011 року, компанія Fuji Electric Systems представила компактні сонячні батареї, здатні згортатись у рулон. Пристрій виглядає як невеликий кейс вагою 3 кг, в якому знаходиться акумулятор і згорнута в рулон сонячна батарея. Потужність пристрою складає 40 Вт: 24 Вт видає вбудований акумулятор і 16 Вт гнучка сонячна батарея.

Пара таких генераторів може видавати потужність 80 Вт, працюючи у зв'язці. Однак, варто врахувати, що робота пристроїв сильно залежить від погоди.

За рахунок простоти в транспортуванні генератори будуть цікаві в першу чергу туристам і службам, що працюють далеко від джерел електроенергії. У той же час, використовуючи в побуті, як штори на вікна, можна значно заощадити споживану електроенергію.сонячна батарея

Компанія почала продаж пристроїв у січні 2011 року за ціною близько 690$ і планує в перший рік продати понад 10000 одиниць.

 

 

За матеріалами: techvesti.ru