Реклама

Штучні дерева для мегаполісів - красиво та корисно водночас

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 19 March 2011

штучні дереваАмериканські архітектори з бюро Influx Studio запропонували встановлювати в мегаполісах штучні дерева, які так само як і справжні здатні поглинати вуглекислий газ і виробляти кисень. З технічною стороною реалізації проекту допомогли фахівці із Центру поновлюваної енергії, що функціонує при Колумбійському університеті.

Відповідно до розробленого проекту за назвою Boston Treepods кисень буде виділятися в результаті хімічної реакції взаємодії вуглекислого газу, що поглинається, з деревною смолою та водою, які будуть циркулювати всередині «стовбура». Енергетичну складову процесу забезпечать сонячні батареї, розташовані в «кроні». Оригінальним додатковим джерелом енергії стануть... гойдалки, які задіють кінетичну енергію.

штучні дерева

За своїм зовнішнім виглядом штучні дерева будуть нагадувати драцену. Для їхнього виробництва пропонується використовувати перероблену деревину або пластик.

Відзначимо, що на даний момент доцільність впровадження проекту Boston Treepods розглядає Американська рада по екологічним будинкам (USGBC).

 

 

За матеріалами: scienceblog.ru