Реклама

У Японії розробили одномісний міський електричний вертоліт HX-1

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 05 December 2012

Одномісний міський електричний вертоліт HX-1Японська компанія Hirobo оголосила про свої плани випустити одномісний електричний вертоліт HX-1. Новинка була представлена ​​компанією Hirobo на Міжнародній аерокосмічній виставці (International Aerospace Exhibition), що проходила у Нагої. Звичайно, електричні вертольоти - це новий вид транспортних засобів. Тому модель поки що не може похвалитися високими технічними і експлуатаційними характеристиками.

Швидкість цього вертольота сягає лише 100 кілометрів за годину. І при цьому він може пролетіти на одному повному заряді акумуляторів всього півгодини, тобто не більше 50 кілометрів. А отже, поки що Hirobo можна використовувати лише в якості міського засобу пересування. Однак у майбутньому розробники планують використовувати такі вертольоти при ліквідації наслідків катастроф і евакуації постраждалих.

Одномісний міський електричний вертоліт HX-1

Вертольоти будуть випускатися у двох варіантах, у безпілотному варіанті з дистанційним керуванням, і в одномісному. Перший варіант вертольота буде коштувати 125 тисяч доларів, а другий обійдеться покупцям у 375 тисяч доларів.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: techvesti.ru