Реклама

В Японії випустили гібридний автобус на сонячних панелях

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 10 September 2010

solarveКомпанія Sanyo Electric за підтримки японської транспортної компанії Ryobi обладнала автобус сонячними елементами, розташувавши їх на даху. Автобус назвали Solarve Bus. Як стверджує Sanyo Electric, це перший автобус, у якому використовуються сонячні панелі. Його створення присвятили 100-літтю утворення компанії Ryobi.

 

Сонячні панелі, встановлені на даху гібридного автобуса, генерують в загальному 798 Вт. На жаль, цього досить лише на внутрішнє висвітлення за допомогою світлодіодних ламп, а також на підтримку роботи повітряних фільтрів, що забезпечують комфортну поїздку. Розташовані в салоні автобуса повітряні фільтри Eneloop Air Fresher очищають повітря від шкідливих домішок, бактерій і вірусів на 99%. Але навіть у цьому випадку навантаження на двигун транспортного засобу значно знижується, що дозволяє заощаджувати паливо. У випадку, коли немає сонячного світла, у роботу вступають бортові акумулятори, які можуть живити автобус до 9 годин.

solarve_big

Автобус на сонячних батареях буде їздити по вулицях міста Окаяма в південній частині Японії з початку вересня 2010 року.

 

 

За матеріалами: techvesti.ru