Реклама

В області прозорих дисплеїв та невидимої електроніки намітився прогрес

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 09 February 2009
ElectronicsКаліфорнійські вчені повідомили про прогрес у області “невидимої електроніки” та прозорих дисплеїв, що можуть знайти широке застосування у виробництві приладних панелей на лобовому склі, а також для електронного паперу.
 

Електромотоцикл Mission One - скоро у серійному виробництві

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 09 February 2009
mission_oneЯкщо вірити інженерам молодої американської фірми із Сан-Франциско, то їм вдалося побудувати найшвидший електричний транспорт. Цей електромотоцикл здатний розвивати швидкість до 105 кілометрів за годину. Модель вже готова до запуску в серійне виробництво.
 

Відбиткам пальців знайдено альтернативу

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Sunday, 08 February 2009

paltsescanКомпанія Sony розробила нову технологію для ідентифікації особистості. В теперішній час для цього широко використовуються відбитки пальців, проте скоро їх замінить сканування розташування кровоносних судин в пальцях.

 

Паливо із відходів виробництва пива

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 07 February 2009

drizhdzhiБроварня Chicoу у Каліфорнії встановлює нову систему, що буде виробляти високоякісне етанолове паливо із дріжджових відходів.

 

Дихання людей використовуватимуть для отримання палива

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 07 February 2009

john-lennon-airportАеропорт Джона Ленона в Ліверпулі незабаром стане першим у світі місцем, де буде використана новітня технологія що дозволяє перетворювати в біопаливо ... дихання пасажирів.

 

На Землі запалять маленьке штучне Сонце

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Friday, 06 February 2009

shtuchne_sonceВідповідно до планів американських вчених, в результаті експерименту температура повинна буде перевищити 100 мільйонів градусів, пише Елена Дузі в статті, опублікованій в газеті La Repubblica.

 

Нанотрубки виробляють метан із води та вуглекислого газу

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Friday, 06 February 2009

metanАмериканським вченим із Пенсильваньского університету вдалося створити нову технологію виробництва метану, що використовує нанотрубки з діоксиду титану (TiО2), леговані азотом. Про це повідомляє інформаційне агентство Nature News. Робота дослідників опублікована в журналі Nano Letters.

 
Сторінка 160 з 170