Реклама

Паливо із відходів виробництва пива

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 07 February 2009

drizhdzhiБроварня Chicoу у Каліфорнії встановлює нову систему, що буде виробляти високоякісне етанолове паливо із дріжджових відходів.


Тестування системи пройде в другому кварталі цього року при сприянні компаній Sierra Nevada Brewing Co. і E-Fuel Corporation, а до третього кварталу планується вихід на повну потужність.

На сьогоднішній день компанія Sierra Nevada продає до 1 600 000 галонів дріжджових відходів місцевим фермерам, які використовують їх як корм для молочних корів. Вміст алкоголю в цих відходах у середньому 5-8%, також у них достатньо дріжджів і живильних речовин для роботи системи виробництва етанолу MicroFueler.

«Виготовлення етанолу з органічних відходів це прекрасний приклад того, як MicroFueler може сприяти зниженню залежності від нафтових компаній. Особливо якщо врахувати той факт, що американці викидають до 50% вирощених продуктів. Використовувати відходи для заправлення автомобіля набагато вигідніше заправлення бензином як для навколишнього середовища, так і для вашого гаманця»

EFuel100 MicroFueler є першою у світі портативною системою мікро-очищення етанолу. Також уже розроблений різновид для встановлення в будинках, що дозволяє домовласникам ефективно й безпечно отримувати паливо.

 

 

За матеріалами: iscience.ru