Реклама

Розроблено компактний агрегат для переробки пластикового сміття у паливо

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 24 February 2011

пластик паливоНераціональне використання поліетиленових пакетів і пластикових матеріалів як упаковок призвело до величезних нагромаджень пластикового сміття навколо нас. Японський вчений придумав унікальний спосіб повторного використання поліетиленових пакетів, які створюють серйозну загрозу для навколишнього середовища.

Він винайшов машину, за назвою Carbon-Negative System, що може конвертувати пластикові упаковки, пляшки та кришки в паливо, якого буде достатньо для обігріву Вашого дому.

Тепер ви можете легко перетворити будь-яке пластикове сміття в паливо за допомогою цієї машини. Як відомо, пластик виробляється з нафти, і ця машина перетворить його практично у вихідну форму шляхом нагрівання. Крім того, вона вловлює токсичні викиди, що утворюються в ході процесу переробки, і нейтралізує їх.

plastyk_palyvo_1

Одного кілограма пластику буде досить для генерації кіловата енергії протягом години. Отримана сира нафта може бути відразу використана в генераторі або перетворена в бензин, однак другий процес переробки потребує іншого апарата.

plastyk_palyvo_2

На даний час Carbon-Negative System продається корпорацією Blest Corporation за ціною $ 10000 доларів, однак найближчим часом ціна може істотно знизитися.

plastyk_palyvo_3

 

 

За матеріалами: infuture.ru