Реклама

Бозонний комп'ютер - своєрідний міст між звичайними та квантовими комп'ютерами

( 10 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Thursday, 27 December 2012

бозонний комп'ютерКомп'ютери нового типу за потужностю перевищать класичні і зможуть змагатися з квантовими. Вони засновані на бозонах і схожі з квантовими комп'ютерами, відмінними від традиційних кількома важливими властивостями. У звичайних комп'ютерах дані представлені як нулі і одиниці, що виражаються у ввімкненому та вимкненому стані транзистора. Квантові комп'ютери використовують квантові біти, або кубіти, які можуть знаходитись також у суперпозиції ввімкненого та вимкненого станів. Ця особливість робить квантові комп'ютери здатними до паралельних обчислень на фізичному рівні, завдяки чому вони можуть вирішувати конкретні завдання значно швидше. У теорії квантовий комп'ютер із 300 кубітами може одночасно здійснювати більше обчислень, ніж є атомів у Всесвіті.

 

На Землі знайдено бактерії, які змогли б вижити у суворих марсіанських умовах

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Wednesday, 26 December 2012

бактерії з вічної мерзлотиМіжнародна група вчених із Росії та Америки виявила бактерії роду Carnobacterium на берегах Колими у вічній мерзлоті. Ці мікроорганізми здатні рости і розмножуватися при температурі, концентрації кисню і тиску, які відповідають атмосфері Марса. Роботу опубліковано у Proceedings of the National Academy of Sciences.

 

Найменший у світі радар поміщається на чипі розміром з монету

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Tuesday, 25 December 2012

найменший радар-чипНайменша у світі радарна система має форму квадрата, довжина сторони якого становить менш ніж півтора сантиметри. І, завдяки зусиллям команди вчених Європейського союзу ця радарна система була упакована у вигляді недорогого чипа, який можна вбудовувати у різні пристрої, у тому числі і мобільні телефони.

 

Робота LS3 навчили виконувати голосові команди та слідувати за людиною

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 25 December 2012

робот LS3Управління перспективних дослідницьких проектів міністерства оборони США (DARPA) навчило чотириногого робота-носильника LS3 (Legged Squad Support System) реагувати на голосові команди, швидко підніматися після падіння, орієнтуватися у складних умовах місцевості і слідувати за людиною. 

 

Фотонні кристали покращать енергоефективність ламп розжарювання у 3 рази

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 23 December 2012

лампа розжарюванняФотонні кристали є нанорозмірними структурами, які здатні пропускати світло лише певних довжин хвиль, відбиваючи (або блокуючи) інші. Цей талант укупі з високою ефективністю контролю та фільтрування світла робить їх особливо корисними у таких практично важливих областях, як фотовольтаїка (для забезпечення порапляння на робочий матеріал батареї світла зі строго оптимальною довжиною хвилі).

 

Науковці детально розглянули процес зіткнення твердого об'єкту з перешкодою

( 3 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 23 December 2012

енергія зіткненняКоманда вчених під керівництвом фізика Роберта Берхрінгера виявила незвичайну поведінку ударної хвилі при зіткненні високошвидкісного об'єкта з перешкодою.

 

Кремнієвий чип із шарами фосфіду індію здатний працювати на терагерцових частотах

( 5 Голосів, Всередньому: 4.40 із 5 )
Saturday, 22 December 2012

гібридний напівпровідниковий чипДослідники з Інституту Фердинанда Брауна (Ferdinand Braun Institut, FBH) у Берліні і дослідного інституту Innovations for High Performance Microelectronics (IHP) у Франкфурті зуміли об'єднати дві технології виготовлення різних видів напівпровідників на одному кристалі чипа. Комбінація кремнієвих напівпровідникових елементів і елементів з фосфіду індію дозволяє забезпечити роботу логічних мікросхем, у тому числі і мікропроцесорів, на терагерцових тактових частотах. При цьому, для виробництва таких кристалів чипів не потрібна корінна перебудова існуючих технологічних виробництв.

 
Сторінка 29 з 170