Реклама

Екологічний проект озеленення Сахари перейшов у тестову стадію

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Tuesday, 25 January 2011

Сахара лісЯкщо ви побачите пишні зелені оазиси в оточенні мальовничих дзеркальних стовпів у самому серці Сахари - не списуйте все це на плід своєї уяви. Це не міраж, а сучасне чудо науки, що перетворить найбільш непривітну місцевість в еко-центр.

Йорданія та Норвегія нещодавно підписали угоду про старт Sahara Forest Project – проекту чудового зеленого анклаву, що буде використовувати енергію сонця та моря.

Ідея проекту була вперше висловлена в 2008 році, і пішло 2 роки, щоб зацікавити людей потенціалом сонячної енергії, що може бути використаний у глибині Сахари. Як би парадоксально це не звучало, Sahara Forest Project використовує енергію океану і концентровану сонячну енергію для перетворення пустелі в райський куточок!

Сахара ліс

Зараз проект перебуває у своїй тестовій фазі з ділянкою в Акабі, площею в 200.000 квадратних метрів і використовується як майданчик для початкової моделі. Якщо все піде добре (і в нас немає підстав сумніватися в цьому), то в найближчі кілька років він буде розширений до 2 мільйонів квадратних метрів у безпосередній близькості від поточного місця. При фінансовій підтримці Норвегії, ноу-хау місцевих йорданців, зелена Сахара, дійсно може стати реальністю!

Нагадаємо, що метою іншого вражаючого проекту Sahara Solar Breeder Project є будівництво на території Сахари найбільшої у світі сонячної електростанції, що до 2050 року зможе забезпечувати дешевою електроенергією половину населення Землі.

 

 

За матеріалами: infuture.ru