Реклама

Комплекс сонячних пірамід - колектор електроенергії вдень та місячний календар вночі

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 02 February 2011

піраміди Абу ДабіРоберт Флотеш, Джен Денік, Йоганна Бальхаус, та Адріан П. Де Лука є авторами сміливого проекту під назвою Lunar Cubit, що має на меті будівництво комплексу пірамід, які будуть використовувати сонячну енергію для живлення сотень будинків, розташованих у пустелі поблизу Абу-Дабі.

Було б цікаво відзначити, що Lunar Cubit складається з 8 малих блискучих сонячних пірамід, які стоять навколо великої піраміди. Малі піраміди відіграють роль місячного календаря, у той час як більша освітлюється відповідно до місячних фаз. Це означає, що під час повного Місяця піраміди стають повністю освітленими.

Малі піраміди оточують велику півколом і діють як годинник, що ілюструє 8 фаз по місячному календарю. Оснащені світлодіодними лампами, вони освітлюються в різних комбінаціях, показуючи схід та захід Місяця.

abu_dhabi_piramidy_big

Протягом дня піраміди виступають як сонячні колектори, які збирають достатньо енергії для 250 будинків. Варто відзначити, що кожна панель сонячних батарей виготовлена зі скла та аморфного кремнію.

піраміди Абу Дабі

Якщо проект буде завершений, він обов’язково стане одним із найбільш відвідуваних місць в Абу-Дабі.

 

 

За матеріалами: infuture.ru