Реклама

Європа планує організувати нову місію на Місяць у 2018 році

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 30 July 2012

ЄКА - висадка на МісяцьЄвропейське Космічне Агентство має намір організувати у 2018 році місію на Місяць. Ця місія буде називатися Lunar Lander Mission. Космічний апарат, що призначений для дослідження Місяця, повинен у 2018 році приземлитися безпосередньо на його поверхню. Навіть при тому, що це буде безпілотна роботизована місія, організатори проекту вважають, що ця місія стане надалі базою для пілотованих місій на Марс та Місяць.

Основним завданням даної місії стане як дослідження місячної поверхні, так і демонстрація усьому світу, що Європа надійно та безпечно може доставляти на поверхню Місяця вантаж. Крім того, під час даної місії Європейське Космічне Агентство планує показати, що воно здатне на створення найнадійніших технологій по м'якій посадці на поверхню Місяця.

Космічний апарат зможе самостійно та автоматично вибирати найбезпечніше місце для посадки, заздалегідь проаналізувавши ситуацію поверхні безпосередньо при зближенні з природним супутником Землі.

ЄКА - висадка на Місяць

У Lunar Lander фахівці мають намір використати космічний апарат діаметром 5 метрів і висотою 3 метри. Джерелом живлення апарата буде сонячна енергія.

Відомо попередньо, що цей безпілотний космічний апарат приземлиться на Південному полюсі Місяця.

Запуск апарата та старт місії відбудеться на космодромі у Куру. Планується, що цей дослідницький апарат пробуде на Місяці від декількох тижнів до 3-х місяців.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: globalscience.ru