Реклама

Циліндричний аеростат-генератор у 2-5 разів ефективніший за вітряки

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Wednesday, 27 April 2011

blimpЯкщо ви побачите вночі освітлений об'єкт, що плаває в повітрі на висоті близько 600 метрів над землею, вам стане цікаво, що ж це може бути. Навряд чи ви здогадаєтесь, що це турбінний генератор, що працює на енергії вітру.

Компанія під назвою Altaeros Energy Inc, заснована випускниками Масачусетського технологічного інституту, створила циліндричний аеростат за назвою Blimp. Він здатний літати на висоті близько 600 метрів, де він може використовувати потужні вітри для генерації електроенергії. Отримана електроенергія буде передаватися на землю за допомогою товстого кабеля.

Найважливішим достоїнством апарата є його ціна. Від 30 до 50 відсотків вартості традиційних вітряків складають їхні основи. Вартість будівництва високих веж, щоб використовувати сильні вітри на великій висоті, перевищує всі розумні межі. Ця вартість істотно знизиться через використання одного лише кабелю замість вежі. Крім того, аеростат призначений для виробництва від двох до п'яти разів більшої кількості енергії, ніж стометровий вітряк. Таким чином, вартість електроенергії, виробленої аеростатом, вигідно відрізняється від дизель-генератора.

blimp_big1

blimp_big2

blimp_big3

 

 

За матеріалами: infuture.ru