Реклама

Виявлено планету земного типу

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 23 April 2009

planeta_zemnoho_typuКілька гігантських газових планет було виявлено поблизу віддалених зірок, але планета Gliese 581 e, можливо є найлегшою планетою, виявлена за межами нашої Сонячної Системи.

Вона розташована на відстані 20.5 світлових років від нас, в 1.9 рази важча від Землі, це вказує на те, що навколо зірок у всесвіті можуть обертатися мільярди планет розміром з Землю.

Єдина проблема цієї планети в тому, що вона перебуває занадто близько до своєї зірки, вона швидше за все ненаселена. Однак по орбіті цієї ж зірки рухаються ще три планети, і вчені стверджують, що одна з них Gliese 581 d, може бути вкрита величезним і глибоким океаном. Вона розташована на достатній відстані від своєї зірки, щоб бути населеною. Її особливість: вона у сім разів масивніша за Землю.

planeta_zemnoho_typu.jpg_graph


Це визначні відкриття. Тепер ми чогось досягли. Незважаючи на те, що жодна з відкритих планет не зовсім підходить для людського проживання, це чудова новина, тому що вона підтверджує ймовірність відкриття планети, що дуже схожа на нашу. Тепер нам залишилося лише вирішити проблему подорожі зі швидкістю світла, щоб дістатися до одного із цих місць. При сьогоднішніх можливостях найшвидший космічний апарат зможе долетіти до Gliese 581 d за 350,000 років.

 

За матеріалами: infuture.ru