Реклама

У Китаї побудували найбільший у світі акумулятор енергії

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Friday, 06 January 2012

акумулятор BYDКомпанія BYD на замовлення державної енергетичної корпорації Китаю (SGCC) побудувала акумулятор, що, можливо, є найбільшим у світі. Ємність акумулятора складає 36 МВт*год, а його розміри перевищують площу футбольного поля.

Гігантський накопичувач створений для зберігання енергії від комплексу з вітрових і сонячних електростанцій на півночі Китаю в окрузі Жангбей (Zhangbei). Пікова потужність комплексу - 140 МВт, і використання такого накопичувача за твердженням творців підвищує ефективність використання поновлюваних джерел енергії на 5-10 %.

Батарея зібрана із залізо-фосфатних елементів, вибір яких обумовлений великим строком роботи (20 років), відносною дешевиною і високою піковою віддачею енергії. Залізо-фосфатні батареї працюють при температурі до 60°С і забезпечують ефективність зберігання у районі 95%. Вартість комплексу з вітрової (100 МВт) і сонячної (40 МВт) станцій з акумулятором становить $500 млн. Це перший проект національної програми «Золоте сонце» по використанню екологічно чистих і поновлюваних джерел енергії.

акумулятор BYD

Цей нічим не примітний склад насправді є найбільшим у світі акумулятором енергії.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: 3dnews.ru