Реклама

Самозарядна електроніка невдовзі стане реальністю

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Tuesday, 03 February 2009

nanokonsolАмериканські вчені показали можливість використання нанорозмірних п’єзоелектриків для збору енергії коливань різної природи (звукові хвилі, вібрації при русі) і наступного перетворення її в електричну, причому ефективність перетворення зростає в 2-3 рази. Це відкриття дозволить виробляти самозарядні мобільні пристрої, що працюють на «зеленій» електроенергії.

 

Ефективні паливні елементи на основі етанолу

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 02 February 2009

catalizatorПортативні паливні елементи, джерелом електроенергії яких є етанол незабаром можуть стати реальними завдяки новому каталізатору, що руйнує міцні зв’язки всередині молекули, вивільняючи таким чином електрони і виробляючи електроенергію. Такі паливні елементи зможуть замінити батареї в ноутбуках та мобільних телефонах, а з часом зможуть бути використані  і для живлення електродвигунів автомобілів.

 

Новітні технології для боротьби з екологічними проблемами

( 4 Голосів, Всередньому: 3.75 із 5 )
Monday, 02 February 2009

ecologiaВ міру розвитку науково-технічного прогресу екологічні проблеми набувають усе більше й більше глобальний характер. Зрозуміло, розробники високих технологій не можуть обійти їх стороною. Мова йде як про створення екологічних форм виробництва, так і про технології, створювані безпосередньо для боротьби із забрудненням навколишнього середовища.

 

Новітні термофотоелектричні перетворювачі - джерело дарової енергії

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 31 January 2009

thermophotoelectricАмериканська корпорація MTPV оголосила про укладення угоди з одним із скляних заводів: там незвичайні пристрої будуть генерувати дармову електроенергію від гарячого вихлопу заводських труб.

 

Для розвідки використовуватимуться жуки-кіборги

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 30 January 2009

Rhino_BeetleВчені із Каліфорнійського Університету, Берклі на конференції MEMS 2009, що проходила у італійсьому містечку Соренто (Sorrento), продемонстрували технологію, що дозволяє контролювати поведінку живих комах на відстані за допомогою радіозв’язку.

 

Великий адронний колайдер стає все дорожчим

( 4 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Monday, 26 January 2009

lhcВартість ремонту Великого адронного колайдера може зрости майже на третину, заявив новий голова CERN Рольф-Дітер Хойєр.

 

Акумулятори енергії майбутнього працюватимуть на вірусах

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 25 January 2009

batteryДжерелом енергії для мініатюрних електронних пристроїв у майбутньому можуть стати мікроакумулятори розміром у половину людської клітини, наповнені вірусами.

 
Сторінка 44 з 46