Реклама

Створено мікропроцесор, що працює за принципами головного мозку

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Saturday, 28 March 2009

neurocompЛюдський мозок є дивним біологічний комп'ютером, здатним функціонувати без використання будь-якого програмного забезпечення. Група європейських вчених довгий час займалася дослідженнями роботи головного мозку, результатом цих досліджень став працюючий прототип людського мозку втілений у вигляді мікропроцесорного чипу.

 

У США представлено електромобіль, здатний проїхати 480 км на одному заряді

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 27 March 2009

teslamotorКаліфорнійська компанія Tesla Motor представила новий електромобіль, що, за словами представників компанії, є першим масовим електромобілем, придатним для практичного використання.

 

У Японії створять мікроскоп, здатний побачити переміщення окремих атомів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Tuesday, 24 March 2009

microscope_atomВчені з університету японського міста Нагоя разом із групою приватних компаній приступили до завершального етапу створення першого у світі електронного мікроскопа, потужність якого дозволить відслідковувати переміщення атомів під час хімічної реакції.

 

Вчені створили "суперм'язи" із нанотрубок

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 20 March 2009

nanomyazy

Вчені створили з нанотрубок штучні "суперм'язи" - тонкі смужки нового матеріалу, які здатні під впливом електричного струму розширюватися в 4000 разів швидше, ніж це роблять людські м'язи. Робота вчених опублікована в журналі Science. Вченим вдалося встановити, що новий матеріал може скорочуватися до тисячі разів за секунду без наслідків для внутрішньої структури матеріалу.

 

Подряпини на техніці невдовзі перестануть бути проблемою

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 14 March 2009

podryapСхоже, що в майбутньому подряпини на різноманітній техніці можуть зникнути взагалі. Вчені розробили поліуретанове покриття, здатне самостійно відновлюватися від подряпин під дією сонячного світла.

 

Нові рідинні акумулятори - перспективний метод накопичення сонячної енергії

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 13 March 2009

solar_panelОднією з найбільших проблем в області використання сонячної енергії на даний час є відсутність ефективного способу накопичення енергії, для використання її вночі чи в хмарний час дня.

 

Вчені навчились заряджати акумулятори за декілька секунд

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 12 March 2009

li_ion_batВченим із Масачусетського технологічного інституту (MTІ) вдалося розробити матеріал, що дозволяє заряджати літій-іонні акумулятори за 10-20 секунд, говориться в офіційному прес-релізі MTІ. Стаття про відкриття опублікована в журналі Nature.

 
Сторінка 40 з 46